Stop akné - Sudocrem

Príspevok v téme: Stop akné - Sudocrem
Diankaa9

Dobrý deň :)
Chcela by som sa podeliť s mojou skúsenosťou starostlivosti o pleť. Mám 18 rokov a už asi pár rokov má trápilo akné. Kožná mi predpisovala len Eryfluid alebo Skynoren, ale márne. Moja dobré kamarátka mi raz spomínala o kréme Sudocrem, ktorý som sa rozhodla vyskúšať, keďže mi nič nepomáhalo. Po pravidelnom krémovaní mi akné ako zázrakom zmizlo. Moja pleť je ako vymenené.. Tento krém ani nevysušuje a je vhodný nie len na tvár a nieje až taký drahý. Tak prajem príjemný deň a krásnu pleť všetkým , ktorý už skusili všetko a dopadli podobne ako ja. :)

www.google.sk

jfzzfv

ja si ho tiez davam na celu tvar na noc. vobec nieje mastny. tvar mam po nom jemnu a po zapale ani stopy. ale zas nemam pocit aby mi zaberal na samotne akne, skor mi pomaha na celkovy stav pleti

Diankaa9

Nie na celú tvár, stači to naniesť na vyrážku a je to.. Je to hlavne na detské zadočky ale sama som sa čudovala že ak si ho dám večer ráno je to vysušené a po pár ďňoch je po vyrážkach. Tak moja pleť je teraz oveľa čistejšia a ten rozdiel je vážne viditeľný.

M 25

je to fajn krém, ale nanášať si ju na celú tvár? no neviem.. je hrozne mastný .. ja ho používam hlavne po holení

dl

to naozaj sudocrem na tvar? Si nanasala na celu tvar ci len lokalne (na vyrazky)? Ved to je skor proti zapareninam, detickam na zadocek sa zvykne davat. Nieco podobne ako aviril.
A to ti fakt pomohol? Riadne si ma teraz prekvapila..a uz vobec nemas akne ci semtam sa nejake zjavi?

lochness

k tomu sa pripajam, je to uzasna vecicka, vecer si dam krem na vyrazku a do rana je po nej ledva fliacik... odporucam, da sa kupit hocikde, v dm za par eur :)