Ako sa zmieriť z rozvodom?

nešťastna

Ano, vcera som nad tym zasa rozmyslala, že ono by to urcite prišlo a je mozno naozaj dobré ak to príde v takomto veku ako neskor. Ja si myslím, že sa nam stalo osudné jeho podnikanie.. dostal sa na vyššiu uroven a to ho velmi zmenilo, mne vzdy hovoril ze som nula, ze som nic nedokázala.... Ale samozrejme boli aj pekné chvílky na ktoré rada spomínam...

sususu

tak to si este mlada :-) nemaj obavy este si zariadis zivot...vies si predstavit ze by ti bolo okolo 50??? to by uz bolo asi o dost horsie...aj najst si noveho partnera...teraz si v najlepsom veku :-)

sususu

no asi zo dna na den to len tak nebolo.. asi cakal na "vhodny" moment aby ti to mohol splechnut...a aby si este aj ty mala vycitky...ved co cakal? ze ho nebudes kontrolovat ked si s nim uz take uzila???

nešťastna

Nie, to maš pravdu, že nebol dokonalý. Robila som chyby aj ja aj on. Milovala som ho, aj ho stale milujem a o to je to ťažšie. Minulý rok to začalo, začal sa stretávať s niekým, po prosbách aby zostal s rodinou, tak povedal, že to ukončil, ale ťahalo sa to so mnou dalšie mesiace, už som si myslela, že je všetko v poriadku, nič tomu nenaznačovalo ale som ho dosť kontrolovala a to som spravila jednoducho velku chybu. Zo dna na den mi povedal, ze sa stahuje a odchádza. Mozno je to naozaj najlepsie, čo sa mohlo stať, pretože by som trpela ešte asi dalsie roky. Ale to len tak hovorím, že najlepšie. Snad to pochopím, čím skor, ze to naozaj bolo naj. aj pre mna, ze sa rozhodol tak ako sa rozhodol.

sususu

to je tak stale ze ten co opusta je stastny a ten opusteny place.... preboli..ale urcite nie po mesiaci...zaberie to par mesiacov...iba ak stretnes niekoho kto ta zaujme zabudnes velmi-velmi rychlo...tak si vyjdi s kamaratkami do spolocnosti aj ked chapem ze to je asi to posledne na co mas teraz naladu, len si musis uvedomit ze ked sa uzavries do seba a v dome tak to bude to najhorsie aj na tvoje sebavedomie aj na tvoj zivot.... ZIVOT SA NEKONCI...vies kolko muzov je "tam vonku" ??? :-DD a ten tvoj byvaly tiez nebol urcite dokonaly, vsak? ;-)

nešťastna

Ano, viem, že čas všetko vylieči. Už som si myslela, že som s tým vyrovnaná, teda že sa s tým vyrovnávam ale nie je to tak. Už rátam dni, kedy ten čas nastane, musím na neho stále myslieť. Ako mi povedal on je teraz velmi šťastný, je tam v jeho zivote ina partnerka. Malého si občas zoberie k sebe ale cez víkendy je zaneprázdený a ja ,,plačem,, do vankúša ako sa hovorí...