Jedna z milióna?

Príspevok v téme: Jedna z milióna?
Rencha

Ahojte,

v skratke - milujem muža, ktorý ma pred pár rokmi úplne "vytrhol" z predošlého dlhodobého vzťahu, od leta 2012 spolu bývame. ALE....je ženatý.

Manželke o nás povedal cca.pred rokom, synovi tiež, boli sme dokonca v trojici (so synom :-)) na dovolenke.

V októbri bol pár dní mimo domov, neodolala som a pozrela som si jeho USB kľúč. Čo čert nechcel, našla som fotky, kde vôbec nevyzerajú, že by bol medzi nimi koniec. Samozrejme som mu to okamžite oznámila. Plakal, prosil, sľuboval...Asi to bola chyba, ale dala som mu druhú šancu.

No ale, môj problém spočíva v tom, že sa akosi nemá k rozvodu. Jeho "stará" to iniciovať nebude, pretože sa ním roky necháva vydržiavať. Po tej udalosti s USB sme síce zašli na súd a vyplnil papiere, ktoré jej dal na podpis, lenže to bolo v októbri a odvtedy žiaden progres.

Zaujímal by ma váš názor. Čo ďalej? Nemám už "násť" a ťahá mi na 30, nechcem strácať čas "oblbovaním" a čakaním na Godota.

Vďaka!

katty192

mám jednu kamarátku s podobným príbehom. nakoniec si našiel inú milenku. kamarátka zostala nejaký čas sama a potom si našla priateľa. ide mať svadbu a idem za svedka ! :DDD