Povazovali by ste toto za neveru?

Príspevok v téme: Povazovali by ste toto za neveru?
Wikimon

Mam priatela v maji to budu dva roky, chodi robit do zahranicia min rok bol 6 mesiacov prec a ked sa vratil boli sme spolu kazdy den byval u mna a mal u mna aj notebook. Raz isiel cvicit a ja som si chcela urobit relax a tak som si zapla jeho book. Automaticky sa zapol aj Skype a v tom mu napisala jedna slecna. Nedalo mi to a precitala som si ze si budu dneska volat tak som zacala citat aj historiu starsiu ako v ten den a zistila som ze si pisali cely cas ked bol prec dokonca si pisali aj ked lezal na mojej posteli a na otazku: S kym si pises? odpovedal ze: S bratom. Pisali si tam o tom ako by mohli spolu byt keby neni so mnou, ako to maju radi a ako by to spolu robili, dokonca si posielali aj fotky, neviem ake fotky mu poslala ona a ani to nechcem vediet on jej poslal kde bol polonahy po sprche mal len uterak okolo pasa. Zrutil s ami cely svet petoze to NEBOLO PRVY KRAT co som nieco take nasla. Aj ked sme sa dali do kopy tak si niekolko krat pisali zo slecnamy o sexe a ako by to chceli a ako by im to urobil. Do teraz hovori vsak to nic nieje nic to neznamena ale mna sa to dotklo a aj ked si teraz nato spomeniem tak tieto riadky pisem zo slzamy v ociach. Ked mu to pripomeniem tak sa dokonca nahneva ze vytahujem taku BLBOST. Myslite ze je to nevera? Nedvoverujem mu od vtedy. Viem ze je jeden s tych chlapov ktore aj ked maju priatelku maju oci na kazdej inej. :( .. som Zufala ale milujem ho. :(

Wikimon

Leela333 ty si zase jedna z tych ktore si neprecitali poriadne co som napisala lebo to nepochopil mozno nechcu pochopit a budu si tvrdit svoje .... mna ich nazory a rady zaujimaju nato som sem prisla a napisala moj problem .. mna len nezaujimaju hodnotenia mojej osoby ktoru nepoznaju .. to je vsetko ..

Leela333

Wikimon, už si ani presne nepamätám, čo ti ten tvoj spravil, ale na margo tvojho posledného príspevku ti len poviem, že ľudia ti sem chodia poradiť z dobrej vôle (nemyslím teraz nadávky, ak ti tu niekto aj nadával, skôr sa mi zdalo), a ty proste napíšeš, že ťa ich rady nezaujímajú, lebo sú v rozpore s tým, čo si chcela počuť a budeš sa riadiť aj tak len podľa seba. V tom prípade si sem ani nemusela písať. Ľudia tu do tých rád investujú svoj voľný čas, vieš? Robia to v snahe pomôcť, a ty ich snahu len okašleš jedným príspevkom. Ale veď si rob čo chceš, to ti nikto nezakazuje. Prajem ti, aby si neoľutovala, naozaj.

Wikimon

Doremi, no ja by som chcela jeho ... povedal ze to uz neurobi nikdy ... a musim povedat ze sa velmi od vtedy snazi ... aj ked si pozera ine zeny na pokeci ale to si pozriem aj ja ked mi napriklad niekdo napise tak si pozriem kdo mi pise ale neodpisujem mu ... ci uz on odpisuje to neviem .. ale vyskusam

doremi

tak ono zas nevera ako nevera. ine by bolo, ak by to spravil v manzelstve a ine je to teraz. kazdy ma iny, ako to nazvat, prah tolerancie a co je pre jedneho uz cez, moze druhy v pohode tolerovat. cize je to najma o tebe a tvojom postoji/ pocite z toho celeho. z vlastnej skusenosti mozem napr. povedat, ze mam suseda, tusim 32 ma alebo tak a bezne chodi na pokec -cetovat s babami a to ma zenu a 2 deti- co tiez si viem domysliet, co si asi pisu, ale proste, su chlapi, kt. su taki a ptm su taki, kt. ked si niekoho najdu, nepotrebuju hladat nic ine. ty si musis vybrat akeho chces :))

Wikimon

Jedine co som chcela od tejto diskusie je ci to aj iny ludia ako ja povazuju za neveru ... a potom ako by to ine zeny riesili ... ale namiesto toho sa mi dostali len nadavky ... ja nevravim ze nesuhlasim z nazorom vykaslat sa na taky vztah ... je to jedna z moznosti a ja to berem do uvahy ... lenze ja mu chcem dat este jednu sancu ... ale vsetci tu do mna len hukate aka som sprosta naivna hluba chudera a neviem co vsetko ... naozaj my tym nepomahate ... Laara rady boli podla mojich predstav len ja som sa rozhodla tak ako mi poradila mensina ... skusam ignorovat vacsinu ... a este k tomu niesom doma aby som sa s nim mohla rozist a len tak odist ... letenku mam na ten isty den kedy on a nebudem teraz byvat v druhej izbe a ignorovat ho ked s im byvam v jednom byte 2000 kilometrov od domova ... a ja sa s nim ani rozist nechcem CHCEM MU DAT DRUHU SANCU TAKZE BUD SA S TYM VACSINA ZMIERI A PRESTANE MI NADAVAT ALEBO SEM NEMUSITE VOBEC CHODIT LEBO MNA VASE NADAVKY NEZAUJIMAJU ... JA SOM CHCELA LEN POONDIATE RADY ... to aka som viem len ja sama .. a nie vy z jedneho nepodareneho pribehu

doubledog

si spravna zena, takych by malo byt viac :)
snad ta nerozhodi taka drobnost ako je nevera.
nenechaj si tu nakecat od miestnych zien, ze je to nieco nespravne.

prave naopak, mala by si mu to dovolit, a ked si vypisuje so zenami, nos mu kavu a kolaciky, a masiruj mu nohy a plecia.
za kompom cloveku niekedy trpnu ramena, snad nebudes tak hnusna harpyja, ze by si toto dovolila.
a ked skonci, tak urcite bude z tych pisaciek nadrzany, takze fajka to isti.
som rad, ze su zeny, ktore este nepodlahli modernym tradiciam.

odpovedam

dalsi smutny pribeh, ked dievca nema sebauctu, ktorej nevadi, ze priatel jej je neverny, ze jej ublizuje svojim spravanim a ona si necha sliapat po citoch. Wikimon, budes velmi nestastna v tomto vztahu. milovat nestaci. Musis aj ty byt milovana. Inak sa ponizujes, ked ostavas s niekym, kto tvoje pocity nerespektuje a sliape po nich...

Laara

nie, moja..rady neboli podla tvojich predstav..ja len nechapem naco si sa sem vratila a teraz tu vsetkym potrebujes obhajit svoje rozhodnutie..ved ty s nim budes zit..baby len vyjadrili svoj nazor a v 99 percentach sa tu vsetky racionalne zmyslajuce zeny zhodli na tom, ze by ho kopli do riti a povedali cau..pritakavju tu take ako ty, slepo zamilovane naivky, ktore nechaju po sebe aj posliapat..

neviem ake vztahy si prezila pred tym..ale v normalne fungujucom vztahu je bezne, ze muz zenu sem-tam vezme na veceru, povie jej nezne slova, objime ju a stara sa o nu..samozrejme ze je to vzajomne..normalne nie je, aby si jeden z dvojice vypisoval o sexe s inymi zenami ;)

alibi

majka vas FUNGUJUCI vztah ste po roku ukoncili? to mi nejak nejde do hlavy.

vztahy, aky ma aj autorka temy nikdy nefunguju. mozno su ludia spolu ale minimalne jeden nie je stastny.

sweater*

ved ludia ti tu radia, iba ti to nejako neprijimas. ja neviem co ocakavas, ved su jedene moznosti bud ho opustit, co nechces alebo zostat s nim, co robis, takze co ine chces pocut? ved nic ine sa spravit neda