Objednávka zo zahraničia

Príspevok v téme: Objednávka zo zahraničia
B5

lost prosim ta, viem ze si sikovny chalan, potrebovala by som pomoc
chcem si objednat z jednej stranky isty produkt, lenze v zivote som zo zahranicia nic neobjednavala
ani neviem kolko by som platila za dorucenie. nevies sa mi na to mrknut alebo pomoct s tym? velmi by som to potrebovala nakolko ani tym podmienkam pisanym v anglictine moc nerozumiem
jedna sa o toto konkretne
www.myprotein.com

prosiiiiiiiiiiiiiim

Richmond

Ahoj,

veľmi ma láka shipping z Hong Kongu a neviem ako a čo s tým, zásielka má váhu cca 6 kg a hodnotu 160 €, ide o 3 mikiny, oblekový kabát, kryt na iphone, kapuca na lyžovanie, klávesnica a myš.

Nemám s tým skúsenosti, poprípade rady pre shipping by mi veľmi pomohli, bol by som rád, keby som vedel aj ako to je s clom a daňou, čo by ma to stálo, poprípade iné možnosti shippingu :)

Tu sú možnosti shippingu:

Registered Airmail (HongKong Post) - With Tracking Number (10-30 working days)

Registered Airmail (China Post) - With Tracking Number (15-35 working days)

DHL (UPS/FEDEX/TNT) -Express ( 5-8 working days. default is DHL, others as alternatives for special air transmission policy)

Airmail- No Tracking (10-30 working days) Weight limit of each Airmail or Registered Airmail parcel is 2KG.

Každá z týchto možností je inak ocenená.

Ďakujem za odpoveď !!!! ;)

lost

hmm, 2 dni, mozno sa ti to uz aj podarilo objednat? :)

noo , najskor sa treba zaregistrovat, to ked nahadzes do kosika veci, a das :Checkout: tak potom ti to ponukne moznost ze login alebo register, tak treba register.. maju tam aj Slovakia a dokonca mi to samo navolilo :)

chces platit kartou ci paypalom ?

a tam ti to potom napise, ze

Standard Delivery - £3.95
Tracked Delivery - £7.95

cize vlastne za 4, alebo so sledovacim cislom za 2x tolko.. ktore je lepsie to netusim, neviem presne ci je to druhe nejak "viac poistene" kedze je tam tracking, alebo ci je to prve nenajditelne ak sa 'strati' tazko povedat..

potom len das submit my order a ono ta to presmeruje napaypal (alebo strhne z kreditky) a uz je to na ceste :) resp v ten den by to mali odoslat tusim :)

ak este nahodou nejake otazky kludne sa pytaj :D len som si tuto temu nevsimol skor...