Pozna niekto chudnutie podla Mačingovej?

ksl

Tak akurát som na jednej soc.sieti čítala odpoveď pani A.M. na otázku, či musia byť iba bielka + bryndza. Tak nemusia, môže sa kľudne celé vajíčka, iba bielka uvádza kvôli tomu, že veľa ľudí si myslí, že žĺtko spôsobuje cholesterol... Mne osobne to jedlo absolútne nechutí, ale jedla som - avšak z celých vajec + menšie množstvo bryndze + surový kaleráb na plátky alebo mrkva na zajedanie chute...

Silvia01

Ja som mala dnes na obed tú bryndzu, ale miesto 4 bielkov som si urobila normálnu praženicu z 2 celých vajec a do toho dala tú bryndzu. Je to oveľa oveľa lepšie, fakt. Hádam až také zlo som neurobila, že som si dala dve vajcia namiesto štyroch bielkov. Ale chutilo mi to, fakt. Ak Vám nechutí tá bryndza s bielkami, skúste si dať celé vajcia.

ksl

Eliza - mne zišlo preto tak dobre dolu, lebo som veľmi obézna. Tiež chodím na zumbu a drem tam ako hovado, ale práve to je tá chyba - tuk odchádza pri cvičení podľa váhy a kondície človeka - ja by som pri svojich kilách mala športovať pri tepovej frekvencii 128 úderov srdca za minútu, čo je napr. rýchla chôdza - vtedy by som účinne spaľovala tuk. Zumbu milujem a tam mám pulz tak medzi 300 a malým infarktom a moje telo tuk nespaľuje, lebo si myslí, že mu ide o život a ten tuk ešte pevnejšie pripúta. V prvom rade sa netreba trápiť - ja som fakt bola do 4 týždňa detoxu takmer bez zmeny - bola som demotivovaná a znechutená a pani AM by som asi zaškrtila, hlavne nad tanierom bryndze s bielkami... :) Tiež si treba uvedomiť, že veľa vecí je tam preto, lebo ona ako O krvná skupina to má dovolené - napr. vlašské orechy - ona ako nulka ich má liečivé, beriem, že vlašské sú asi jediné, ktoré majú veľa horčíka, ale ja ako Ačko mám liečivé arašidy - takže som sa s vlašskými až tak netrápila a dávala som aké boli doma... Ja mám v pláne dať dole 40 kg kvôli silným zdravotným problémom v súvislosti s obezitou,preto nemám problém s motiváciou, ale len s pevnou vôľou. Ale ja si myslím, že keď niekto potrebuje schudnúť len 2 - 3, 5 kg tak je to ťažká drina. Kočky držím palce!

slnieckovaaa

Ahoj werca, tvoj príspevok je motivujúci :) Ja som zatiaľ v prvom týždni, držím sa. Dnes som si dala aj trošku cvičenia, polhodku rýchlejšia prechádzka a potom keďže som už bola zahriata, ďalšiu polhodku prevažne posilňovací tréning s činkami. Myslím si, že treba robiť striedavo aj posilňovací aj aeróbny tréning, kombináciu oboch nech sa podporí aj chudnutie a kondička a zároveň nech precvičíme svaly. Zatiaľ len pomaly pridávam záťaž a frekvenciu cvičenia, ale strašne cvičenie potrebujem, pomáha mi aj ,,vyčistiť" si hlavu :)

Werca

Ahojte, ja som dokončila detox pred dvoma týždňami a môžem len odporučiť. Prvý týždeň je ťažší, ale potom sa to dá v pohode zvládať a je motivujúce, keď vám začne byť oblečenie voľnejšie. Momentálne pokračujem v stravovaní podľa krvných skupín a semaforu. Za ten mesiac som schudla 3,2 kg, prsia -1cm, pás -6cm, boky -6cm, stehná -3cm, ruky -1cm. Nedodržiavala som to presne podľa rozpisu, pretože cviklový šalát som úplne vynechala, lebo som ho nedokázala zjesť, ale väčšinou si ho ľudia pochvaľujú. A taktiež moje krvné výsledky sú po dlhšej dobe úplne vynikajúce! :) Veľa šťastia a výdrže prajem! Ešte by bodlo zhodiť dačo, tak dúfam, že sa mi bude dariť aj naďalej. Ohľadom cvičenia čo odporúčate?

Juchu

Ahojte dievocky :) Sorry, ze som bola tak dlho mimo, ale mam teraz vela povinnosti, tak som rozlietana.. S cim suvisi aj to, ze Macingovej detox je vyrazne nastrbeny :D
Ale ako citam, tak aj vy ste zacali trosku obmienat jej stravu... No ked som si pozerala co mam jest 3. tyzden tak som sa rozhodla, ze s presnym jedalnickom koncim... Jem sice jedla od Macingovej ale podla toho ako mi vyhovuju.. Teraz som napr. mala na obed mozarelu a uhorku...
Nechcelo sa mi prilis vyvarat, kebyze je to tak, ze navarim a jem to 2 dni, tak ok, ale vyvarat malicke porcie na "jedno pouzitie" by ma nebavilo...
Ale inac sa pekne drzim :) Jediny prehresok bol utorok, bola som dlhsie mimo domu a hladna ako svina, tak som si dala v restauracii cestoviny s paradajkami a parmezanom - dobre ze som nevylyzala tanier :D
Silvi - gratulujem k 5kg!!!! Super :) A vidis, si sa bala, ze nedas nic dole.. Ja neviem ako na tom som.. Mam menstruaciu uz 3 den a stale som daka sfuknuta a furt hladna... Uz sa tesim, ked mi prejde, lebo mi len stazuje cely detox :-/

kikia

silvia hej pečivo je super :D ja som jedávala skoro denne na raňajky ale večer až tak nie, len sucháre k šalatom. ja som ten SEMAFOR ešte neštudovala že o čom to je, ale tiež chcem pokračovať lebo moje travenie je teraz paradne a nie som hladna takže všetko ako má byť

Silvia01

Ja som sa predtým stravovala tak normálne, môj názor bol taký, že treba jesť všetko, ale s mierou. Lenže ja tú mieru niekedy nepoznám :) A jedávala som dosť veľa pečiva, aj navečer. Mne možno pomohlo dosť to, že som vysadila ten chlieb a pečivo. Ale bojím sa, že to priberiem späť, tak sa budem snažiť stravovať podľa semaforu (s menšími výnimkami).

slnieckovaaa

Všetkým ďakujem za privítanie a tiež vám držím palce! Je to fayn pocit, keď človek robí niečo pre seba a pomaly, ale isto vidí výsledky :)