Hrozna celulitida

Príspevok v téme: Hrozna celulitida
elinkaaa25

Ahojte poprosim vas o radu. Pred rokom som schudla z 87 na 77 ...vtedy som celulitidu skor nemala.qko mala .....ale teraz je to katastrofa ....bez toho aby som zatiahla svaly mi hrozne vidno jamky a ked ich zatiahnem cisty otras .....stravu ma upravenu, vela zeleniny a voda tak aspon 2-3 litre denne ....pouzivam kremy aj peelingy ale nic nepomaha ...prosim poradte nieco ....naco som schudla ked ani teraz nemozem nosit saty a kratasy :-(:-(:-(

cindy35

co mu mam povedat, ked jeho odpovedou na hocijaku kritiku je ze za rohom ho cakat dvadsat mladsich odo mna :-((

lebo ja mam uz 35 rokov.. a milujem ho, to je problem

cindy35

strava iste nepomoze, lebo ja som vegetarianka uz hrozne dlho a mam celulitidu. pomaha asi pohyb

frajer ma dobre telo, ale nadvahu, kedze ma 112 kg. ale on je velmi kriticky a rad ma zhadzuje, toto je este najmensia urazka od neho.
co som sa uz naplakala za ine poznamky napr. aka som stara a vraskava :-( lebo on je o 5 rokov mladsi

krajkovana

5 rokov si vazila 90 a teraz mas 23? ak rokov, tak nerozumiem, ako si mohla mat 90kg v 18-tich. poopravuj si tie cisla, asi si urobila preklepy, nejako mi to nesedi a aj na moju predstavivost je to vela.
ak si 23 rocna, tak zmen svoj zivot. sportuj,plavanie je vraj dobre, zacvic doma aspon hodinku ak sa da, vela ovocia a zeleniny. jedno jedlo, napr.veceru maj zeleninu. super, ze pijes tak vela vody, odstavuj si ovocko alebo zeleninu, maju vela zivych enzymov, a pi cistu vodu. ta naviaze najviac bordelu usadeneho v organizme.ziadne sladene mineralky alebo coly. voda!

cindy35

no vsak ja som to dobre myslela.
chcela som povedat ze tiez mam celulitidu, ale je to nieco co ma najmenej trapi, aj ked mi to nedavno frajer vytkol celkom netaktne.

ale zazila som uz v zivote take hrozne veci, ze naozaj celulitida je nic. budte radi, ze mate len to.

a co sa tyka nadvahy, tiez som nou trpela, ale ani pri 70 kg som si nedavala kratasy a ani teraz nie, aj ked mam o dost menej, ale nevyzera to dobre, aj kvoli tej celulitide

peace..

elinkaaa

Ako keby to bolo trosku kaslem nato ....5 rokov som zila s vahou 90 kg a teraz mam 23 .....ale to je fakt otras ....ma to brut hneva .... mno skusim uvazit tie masaze ...lebo tie moje domace nic ....mno ja oijem len mineralky resp. obycajnu vodu ...