Prvý menzes

Príspevok v téme: Prvý menzes
Zuzzin

Ahojte,
mám 12 rokov, 164 cm a 55 kg. Práve prežívam svoj prvý menzes, mám ho už 4 deň.Veľa som čítala o tom, že po prejdení 1.menzesu, sa ten druhý nemusí prejaviť presne na druhý mesiac. Čo ak, ma to prepadne v škole? Ako zistím, že som ho asi dostala? Ako si spomínate na svoj prvý menzes?

EmilyEmily

Ahojte pred chvílkou som bola na wcku a našla som si na bielych nohavičkách malinký fliačik krvy myslíte že to už je ono?
čo mám robiť?

pomocnica

Romča kľudne to môže byť, ja som prvý mala prvý deň tiež taký hnedý a až asi cez ďalší deň bol červenej farby, myslím, že by to kľudne mohlo byť to, takže vložku si daj na večer aspoň pre istotu a tiež aj zajtra, lebo cez noc ťa môže bolieť v podbrušku, ale nemusí z teba nič vyjsť škaredo povedané...uvidíš, ale pre istotu si daj. :-)
Pekný víkend želám.
PS:aj teraz mi menzes začína hnedou až potom je to krv...
Pekný deň.

julianka1345567

Mam 11 a vcera som si na nohavickach nasla vytok ktory bol do hnedej farby a aj ma pobolievalo v podbrusku je to už menzes? Kamaratka povedala ze ano

Epril

Ja ho nechcem urýchliť rada plávam takže by to bolo na obtiaž, ale minule spolužiačka povedala že si to urychly pretože chce byt vraj "in"
podla mna je to blbosť preto sa pytam , podla mna sa to neda lebo to ide od prírody

RomcaPomocnica

Epril podla mňa by si to mala nechať tak ked to príde tak vtedy to budeš mať načo skôr radšej si to užívaj ž ho nemáš a ked príde budeš riešiť