Vložky vs. Tampóny

M 25

skôr môžu byť problémy z tých vonavých intímok, ako z tých obyčajnýchv ..

ak použávate bezparfumové, tak je to ok..

tak tu nezavádzajte,ak to nemáte podložené faktami ;)

Jane_3sto18

Filipova - ako už bolo povedané, ked ju nosíš stále, tak z toho môžeš mávať problémy, ja ju nosím stále, pretože zo mňa furt niečo tečie, aj ked iba málo, ale mne to proste vadí.

Filipova

Ved ja ich nosim len pocas "svojich dni", cize nejakych 5 dni max.. ale to som este nepocula, ze by boli nezdrave.. ved to je podla mna ovela priedusnejsie a mensie nez klasicka vlozka.. preto tomu nerozumiem...

Blondula

asi preto,ze nie su take priedusne a furt to mat v gatkoch... :D ja ich nenosim stale,len v obdobi kramov a ovulacie...

Jane_3sto18

Tampony, už by som nemohla mať vložku a vždy nosím intímku, proste vždy, aj ked viem, že je to nezdravé, ale nosím ju.
Vložky nie už len preto, že je to také... obmedzujúce, celkom trošku nechutné, ked si ju dáš "spať" po wc alebo tak a napr. na nej vyplavená sliznica a nemáš po ruke dalšiu, tak dakujem pekne -_-
Ja som sa najviac stresovala zavádzania tamponu, ale konečne som to zvládla :-D a teraz viem, že je to fajn... hlavne, ked sa mi končí menzes a ja si dám už len malý tamponik, to je tak ideálne.
Ináč krámy zduše neznášam!!!!!

Blondula

ja som momentalne na materskej,takze pouzivam len vlozky.ale ked chodim von s malym,alebo idem do mesta nieco povybavovat,lebo ja zijem na dedine :D,tak pouzivam tampony :D plus intimka,lebo ja sa neviem hybat pomaly,tak aby sa nestala mala nehoda :D

kiarajosette

Ja mám osobne radšej tampóny hlavne ked pol dňa strávim v škole lebo keď sa po 45min. postavím všetko zo mňa tečie. doktorka mi ale zakázala nosiť tampóny lebo mávam pomerne často z nich mikózu.