Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zdravotné problémy

Príspevok v téme: Zdravotné problémy
drevo92

Ahojte, chcel by som počuť váš názor. Absolvoval som dosť komplexné krvné vyšetrenia, bola odobratá aj vzorka moču a stolice. Nebolo mi nič zistené, žiaden zápal ani nič infekčného pôvodu. Štítna žlaza ok, krvný obraz taktiež. Mám problémy zo zrýchlením tepom, nízkym tlakom a mám aj závraty niekedy. A býva mi aj častejšie zle. Absolvoval som aj EKG, ktoré bolo v poriadku. Občas mávam kŕče do hlavy, ale skorej sú bolesti hlavy výnimočnejšie. Nemohol by som mať problém z hlavou? Nechce sa mi trepať po vyšetreniach, ale keď mám aj tie závraty tak neviem, či to robí len ten tlak. Mávam ho dosť nízky, pre príklad
98/67, 110/68, vždy sa to takto pohybuje, ale asi neexistuje predpokladám liečba nízkeho tlaku?? Proste nechcem sa sledovať, ale necítim sa na úplne zdravého človeka, stále mám pocit, že niečo neni v poriadku, ale naozaj neviem, aké vyšetrenie už absolvovať, keď aj krv bola ok a aj ostatné. Príde mi to taká záhada.

TinaM

A nemoze to byt trosku aj psychicke? Podla mna sa nizky tlak da liecit, ale neviem, ci tvoje hodnoty su natolko kriticke (nie som odbornik, len tipujem). Kedy to zacalo? Od kedy sa takto pozorujes?