Velke problemy - sikana

Príspevok v téme: Velke problemy - sikana
4anonym4

ahojte sme 3 chalani a 1 dievca chodime do 7.A rocnika

mame velke problemy co sa tyka sikany

zacalo to na zaciatku sk.r kedy sme sa dozvedeli ze budeme mat telesnu spojenu s chlapcami zo 6.A (2x rom 1 biely)
prve hodiny boli OK ale dalej to bolo horsie a horsie
totiz na telesnej hrame skoro vzdy floorball (najlepsi sport aky som kedy hral) a skoro vzdy sme vyhravali s naskokom najmenej 3 golov. no to sa asi tym "frajerikom" nepacilo a zacali nam nadavat. najprv sme si to nevsimali no ked sa zacali vyhrazat ze nam zabiju rodinu a nas tiez prestalo sa nam to pacit a povedali sme vsetko nasej triednej. ta nam povedala ze jej to mame spisat a nemame si ich vsimat a pri dalsich problemoch ist za nou a povedat jej to . s tymi siestakmi spravila pohovor a povedal nam ze je vsetko OK. na dalsiu telesnu sa drzali skoro celu hodinu no nakonci zase nadavali ( chod do p*** ty k**** alebo vy biely k***** atd (ja nenadavam))uz sme to nechali tak no na dalsiu hodinu uz zacali aj fyz. napadat atd.
isli sme zas za triednou no ta povedala ze to uz je vyriesene a nebude uz nic robit ze si ich nemame vsimat. takto sme vydrzali skolsky polrok no asi tak pred dvoma tyzdnami sme uz prestali tolerovat ich nadavky vyhrazky . a tu su dalsie 2 problemi

1. vsimli sme si ze nas ucitel piska proti nam a nevsima si naozaj brutalne fauly ( seknutie hokejkou naozaj silno do boku dalej podlozenie nohy zozadu tak aby som spadol (stalo sa mi to 3x) a naozaj bolestive fauly) cudujem sa ze sme este nemali vaznejsie poranenia . nasa "skvela" tridna sa nas raz na hodine pytala ako to s nimi ide. povedali sme jej vseko to co tu pisem a veci kt. sa deju na prestavkach (prejde okolo spoluziaka a doslova ho drgne do steny a zacne nadavat ze ty ... nestrkaj do mna!!! pridem a jednu ti za...... !!!
dalej sme jej povadali ze ci by nemohla len nam 4 spravit triednicku aby sme sa otom porozpravali. suhlasila

problem 2.
v minulosti sme s nasou triednou mali velke problemi a esta aj stale mame rodicia sa snou uz velakrat hadali no vzdy povedla ze my klameme a ze ona nam neroby nic zle ale to uz nebudem rozpisovat...

dorazili sme teda na triednicku a hovorili jej tam uplne vsetko . ona povedala ze je od nas neslusne ponizovat prax nasho telocvikara a hovorit o nom ze nevie piskat ( lenze je to tak) zacala na nas vrieskat ze sme banda klamarov ze vieme len vymyslat a ze preco sme vzdy taky smutny a podrazdeny lebo ze siestaci su stastny ze sa smeuju ... no jasne ze su stastny ked im vseko prejde... a ze sa mame zmenit my a nie siestaci lenze my im naozaj nic nerobime akurat sem tam na nich vybehneme (bez nadavok) aby sa ovladali a prestali ved ja milujem floorball ved ja si ho na telesnej uzivam ja nemam cas na tych hlupakov

no cely cas na nas vrieskala a davala nam hlupe otazky napr. mna sa spytala ako by som to riesil ja

ja som jej povedal ze namiesto toho aby vrieskala na nas mohla radsej na nich. no cely cas na nas len vrieskala nadavala nam atd. cca 20 min uz sme jej to prestali tolerovat zobrali sme sa prec z triedy ona vybehla za nami a vriskala na nas dalej tak snami isla asi 20 metrov ale ja z hnemu som jej vykrikol ze nech prestane vrieskat ze nam chce len zle , nech vypadne s tejto skoly , ze my tu chodime o 5rokov dlhsie a ze je trapna ako dvere od babety

ona namna skrikla ze nech sa k nej vratim ale ja som isiel do satne a ona behala za nami ked som bol v satni prisla ku mne a povedala ze sivyprosi ab som sa tak k nej spraval a povedala ze z toho vyvodi nasledky

takze teraz mame 3 siestakov kt. nas sikanuju fyz./psych.

ucitela kt. piska proti nam

triednu kt. si mysli ze sme klamari a nadava nam vzdy ma na nas hlupe narazky

prosim pomozte nam ved to sa neda znasat a dat im cez usta nemozeme ihned by prestali lenze my niesme ziadny bitkari

pomozte nam prosim cim dalej tym je to horsie!!!

TinaM

mate v skole vychovneho poradcu? Alebo skolskeho psychologa? Tak sup sup za nimi. Plus by som sla aj za riaditelkou/om. Nahrajte si ich na mobil, nech mate aj dokaz.

nirv

Rodičia, riaditeľka, nič? Školský psychológ? Oznámenie na políciu v krajnom prípade. Nabonzujte pedagógov na školský odbor. Natocte ich ako vám robia zle aj ako učiteľka na to kašle.