Zničené vlasy..

Príspevok v téme: Zničené vlasy..
renata157

Prosím pomôžte mi, som zúfala. Vlasy mám zničené celé, kedže som ostrihaná na postupku. Sú krepovité, takže sa žehličke nedá vyhnúť a musím ju používať každý deň. Vlasy som si stále farbila z hnedej na blond z blond na hnedú z hnedej na červenú, na čiernu.. Ak by sa dal vrátiť čas, určite by som si ich farbiť nezačala. Potrebujem od vás radu, čo by sa dalo s mojimi vlasmi ešte robiť.. ostrihať nie, pretože vlasy mám už aj tak dosť krátke :/ Potrebujem od vás radu na nejaké zábaly, regeneračné masky, alebo niečo čo by pomohlo na rozdvojené končeky :/ .. Alebo niečo, po čom by som si vlasy nemusela žehliť a neboli by krepovité :/

zuzi74

To chces povedat ze tie vlasy uz vobec nerastu?
Poradit mozem jedine olejove zabaly a vydrzat kym vlasy vyrastu.
Zazrak so znicenymi vlasmi nespravis zo dna na den, jedine keby si ich vyzehlila alebo vyfenovala, ale tym by si im opat len uskodila.
Taktiez nedoporucujem vlasy davat ani do gumicky ak je problem s rastom vlasov. Vtedy su vlasy este viac oslabene. Je to sice fajn alternativa na to, aby vlasy nevyzerali ako slama ale nie je to zase pre ne prospesne. To potom radsej ostrihat.

Iba Katka

Oh, no, pochybujem, že existuje niečo, čo ti dá vlasy do pôvodného stavu. Nič nezcelí polámané a rozštiepené končeky, aj keď reklamy tvrdia niečo iné (ale efekt nie je taký, ako v nich).
Na vlasy sú dobré rôzne oleje (olivový, kokosový). Ja som zatiaľ skúšala len masku z medu, jogurtu, vajíčka a olivového oleja, ale vlasy som mala maximálne polepené :)
Skús sa vyhnúť žehleniu, radšej si zapletaj vlasy, daj do gumičky, drdolu...
A kúp si prírodnú kefu na vlasy :)