Sex a holenie

Príspevok v téme: Sex a holenie
Dianka-B

Chcela by som vas poprosit o radu...Presnejsie o 2 rady. Mam 16 rokov a este som panna. Som nezadana ale s jednym chalanom by som si to vedela predstavit. On uz nie je panic. Vcera sme sa skoro spolu vyspali ale ja som to potom stopla. A dovod je ten ze stale ked sa oholim tak nikdy sa neviem oholit uplne hladko tam dole. Vsade iba tam nie. A neviem cim to je. A proste bolo mi to take blbe lebo viem ze on to tam dole ma rad uplne vyholene. Tak mi prosim poradte ak viete budem vdacna za kazdu radu :)

Lulu2011

v 16tich aj mna trapili podobne hovadiny, mala som pocit, ze ked si necham co len jeden chlp umriem od hanby, chce to vacsi vek a pohodu v dusi :)) kasli na to! ked chlapec chce sex bude ho mat aj s krikom, ver tomu

skor sa zamysli, preco chces mat v 16tich sex s niekym koho NEMILUJES to je PROBLEM dievca!!!

Dianka-B

On ma 18 uz o mesiac 19. A sme kamarati uz velmi dlho. Ale navzajom sa obidvaja pritahujeme. Vlastne ja ten nas vztah neviem ani presne opisat :-/ Je to nieco medzi vztahom a kamaradstvom. Prispodobit sa mu chcem preto lebo aj mne to dost vadi. Toho sa nebojim ze by ma odhodil sme kamarati uz 4 roky ja k nemu citim nieco viac uz asi 2 roky ale neviem ako je to z jeho strany.

M 25

a on má kolko rokov?? to spolu ani nechodíte?? a ty sa s ním chceš vyspať len tak??
ako nechcem súdiť, ani odsudzovať, len mi to príde divné .. a ktovie, čo je on zač .. vyspí sa s pannou a odhodí ťa ..

M 25

prosím ťa, prečo sa chceš v tomto prispôsobiť chalanovi??
ked sa nedá, tak sa nedá .. prispôsob si to podla seba.. radšej, nech to máš len pekne upravené, ako uplne oholené a samé vyrážky, čo bude pre neho aj dosť drsné...

tak sa rozhodni ;)