Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

24 a vrásky na čele

Príspevok v téme: 24 a vrásky na čele
lenuška

ahojte, viete mi niečo poradiť na hlboké vrásky na čele? som ešte dosť mladá mám len 24, no tieto mimické vrásky ma trápia už dlhšie, mám ich dosť výrazné, no nechcem zbytočne zaťažovať svoju pleť krémami na zrelú pleť, myslím, že by to ani nebolo vhodné. Poradíte mi niečo? Ďakujem

DlVERGENCIA

panebožee!!! tieto trápne reklamy... urcite japonky poznali pred 20 r daky kolagen tipujem za 100€ a viac ze stoji...

to musi byť magor čo ti toto uverí..

je to genetika japonky vsetke vyzeraju rovnako...
činanky to iste... a stihle nie su koli nejakej tukozrutskej polievke ale koli tomu ze jedia ryzu, zeleninu a tuhe korenene jedla ktore podporuju travenie... proste zivotny styl...

DlVERGENCIA

tak radšej nepoužívaš krém žiadny..? hej? :-D
ked budeš používať krémy s Q10 tak tým nepokazíš nič, ja používam kremy proti vraskam od 18 asi a nemám žiaden problem, čiže 10 rokov,

vrásky na čele máš z toho že robíš grimasy, mraštíš čelo, čo je u mna nepochopitelné, že na čo to niekto robí, a potom plače že má vrásky,..
trepa sa zbaviť toho zlozvyku, v prvom rade...

a jediné čo ti pomože je botox...

Klaudia24

no ak nechceš zaťažovať svoju pleť krémami myslím, že botox by pomohol
niekde som čítala, že vrásky hornej tretiny tváre sú primárne dynamické, tj. vznikajú následkom mimiky tváre ... ja mám o nejaký rôčik viac a úplne hladké čelo, jednoducho sa nemračím ... :-)

Karolinka1

ja pouzivam uz nejaky cas galvanicku zehlicku dixo na vrasky na cele a pomaha to urcite :) vyprosila som si ju od manzela na vianoce a teda vyplatilo sa

tekvicka-micka

Tiež mam na čele a medzi obočím strašne hlboké vrásky a neviem čo s tým ... žiadny krém mi ešte nepomohol

alie

vebe vsak nie vsade si davame botox predsa :-)A mimiku vies pouzivat aj po tom, obmedzene, ale vies, je to super, teda ked sa to spravne aplikuje, v malom mnozstve.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.