Kde hladat chlapov

Príspevok v téme: Kde hladat chlapov
kocka12

dajte radu ako najst normalneho chlapa, netvrdim ze takí chlapi nexistuju, ale v dnesnom svete to je uz normalne vynimka. Viem, ze su cesty napr. diskoteky (no tam by som bola asi uz trosku stara), sport, konicky, alebo pod. Alebo si myslite, ze to radsej nechat na osud??? Lenze mna prave osud strasne sklamal a kvoli nemu som prisla o krasny 9 rocny vztah

Sejla

Lulita no ja to mám podobne, nemusím byť otĺkaná a urážaná chlapom, aby ma priťahoval:D A tiež mám kamošky, čo sa večne zapletú s idiotmi, teraz sledujem jednu, ktorá k počudovaniu (ale len pre ňu) zistila že sa jej priatel celý čas vliekol ešte s inou a povedal jej to na nový rok:D Vždy sa čudujem kde chodia na takých tupcov...

Lulita

sejla - ja sa cudujem kolko muzov zije v omyle :D

no, ale je pravda, ze nejake to percento chce aj debilkov, kamoska bola vecne nestastna, lebo prave vzdy sa zalubila do grazla a v hneve mi vycitala moj vraj idealny zivot, ja som mala vzdy slusneho chlapca, ale ked mna proste idioti nepritahuju, ale odpudzuju-nastastie

Lulita

trabant - esteze si truhlik expert na vsetko :D

mna grazli nevzrusuju, chvalabohu :D

nechyba mi otlkanie, plakanie do vankusa, kde sa tula po nociach, ani bolehlav z opitosti, nie som idiot, aby som takeho chlapa chcela, moj nepije, ani nefajci, nie je ani trtko a je dokonca nadherny :p

Sejla

viete kto je charizmatický? Taký Al Pacino! Alebo, odhliadnuc od toho, že hrá v pripečených filmoch, ale Hugh Grant, prepáčte, ale je sexy :)

anjelik*

Presne tak, Mango, je to o vnútornej usporiadanosti. Keď má niekto nejaký cieľ, znamená to, že má vytvorenú nejakú ucelenú koncepciu, ktorú sleduje. :o) Život je vo svojej podstate samoorganizujúca sa hmota a tak je len prirodzené, že nás niečo organizované priťahuje viac, ako rozbité. Veď my sami sme životom. :o) No ono tých ľudí možno ani tak málo nie je, ale podľa mňa charizma ide ruka v ruke s pochopením, čo je v živote dôležité a predvádzanie sa to zrovna nie je, a tak si ich asi ani moc nevšimneš, aj keby ti sedeli pod nosom.´, Nirv. ;o)))

nirv

Charizma sa ťažko definuje. To treba zažiť, alebo pozrieť do histórie na charizmaticke osobnosti. Ale Anjelik to v podstate vystihla. Taký človek ťa záujme okamžite, už len tym aký je, nemusí sa predvádzať, pretvarovať. Takých ľudí je málo.

mango.tree

anjelik, asi tak nejak by som to definovala, aura, charizma... vypoveda o sile osobnosti, ducha. a ano, pre jedneho moze byt pritazlivy niekto s uplne inymi vlastnostami ako pre druheho, cize nakolko rezonuje s jeho ocakavaniami, ale charizma je este nieco ine, tu ked niekto ma, tak to vnimaju aj ti, ktori dane vlastnosti nevyhladavaju. a ja som si vsimla, ze najcharizmatickejsi su ti ludia, ktori maju definovany nejaky ciel a pracuju na nom, ze nemaju len take to bezduche rozmyslanie aby mali chlieb a hry (alebo chlastat, sexovat, do roboty od-do a potom dokolecka to iste, trochu sportu, lebo sa to patri, trochu hentoho alebo tamtoho, lebo to robia aj ostatni,... a vlastny vklad nikde)

anjelik*

Charizma je vnútorné vyžarovanie. Duša človeka je jeho elektrinou. Podľa miery usporiadanosti duše môžme toho druhého hodnotiť ako pre nás pocitovo príjemnejšieho alebo nepríjemného. Príklad. Ak je niekto, ako sa vraví,totálne rozbitý, necítime sa pri ňom dobre. Ak sme vedľa príjemnej bytosti, pokojnej, s láskavým zmyslom pre humor, otvorenej našim problémom, cítime sa úplne inak. Charizma závisí od toho, aký je duchovný, vnútorný svet dotyčnej bytosti. Ak je v ňom prievan, nuž nejdeme sa zrovna zabiť za tým, aby sme sa s ním zoznámili. Ale závisí to aj od toho, akí sme my a čo je pre nás príťažlivé. Jedného láka vypracované telo, druhého encyklopedické vedomosti a ďalšieho muž, vzlykajúci pri telenovelách, tým sa aj mení náš názor na to, čo je charizmatické.
A či je vrodená? Áno, je daná našou osobnosťou, ale samozrejme, že ako sa vyvíjame, vieme ju buď prehĺbiť, alebo zabiť úplne. :o))