Co by pomohlo vlasom ktoré nemajú žiadnu formu a život?

Príspevok v téme: Co by pomohlo vlasom ktoré nemajú žiadnu formu a život?
Sisi092

Cawte mam taký problém, neviem co mám s vlasmi. Mám polodlhé jemné vlasy bez objemu pri korienkoch sa hned mastia a od polky su totálne suché a konceky su take biele roztiepené. Predtým som si ich farbila na ryšavo ale naposledny som si ich zararbila pred dvoma mesiacmi na hnedu. Moje vlasy boli vzdy kuceravé, velmi kuceravé geneticky po otcovy ale posledný polrok sa skoro vobec nekuceraveju su uz len také ako metla strapaté. Už si ich ani nechcem farbiť ale neviem co snimi su jemné a ked si ich vyfenujem hned splasnu aj s tužidlom. Myslíte si že to mám ostrihať na krátko lebo su tie vlasy už totálne na prd alebo co by ich nejako nakoplo. Lebo fakt nemaju ziadnu formu a uz ma to sere, nechcela som sa strihat lebo nikdy som nemala dlhé vlasy a pomaly aj rastú,ale vzdy ked si ich aj precesem je plno malích zlámaných kuskov vlasov v umyvadle... Neberem ani ziadne lieky, ani nemam nejaku chorobu tak co by tomu pomohlo hm ? dakujem.

TinaM

vyzivove doplnky pre vlasy, chybaju nejake vitaminy, takze aj stravu zlepsit. Davaj si kury na vlasy a mozno si kup aj olej na vlasy, ktory sa da aplikovat bud na umyte a uterakom vysusene vlasy, alebo aj po finalnej uprave fenom. Musis im kazdopadne dodat ziviny aj z vonka aj z vnutra.