Mávate pocity mdloby?

Príspevok v téme: Mávate pocity mdloby?
trubka

Mávate niekedy pocity mdloby? Dnes to na mňa prišlo v robote, trvalo to cca. hodinu, nie nonstop, tak v návaloch, neodpadla som, ale vypýtala som sa potom radšej domov, lebo som nedokázala fungovať, tu to prešlo. Už sa mi to stalo aj predtým, asi tak pred 4 mesiacmi. Z čoho to môže byť? Mám 33 rokov, raňajkovala som, pila som vodu, v miestnosti bol normálny vzduch, nedávno som absolvovala sériu vyšetrení kvôli závratom,ktoré momentálne nemám a všetko bolo ok. Poradíte mi? Dosť ma to vyplašilo a už sa vidím zajtra, že sa budem v robote sledovať, či to na mňa nepríde zasa. :(((

Lulu2011

dufaj, mne to zacalo pred 10 rokmi z nicoho nic a nikdy neskoncilo uz :((((((( ale lekari ked nezistia z coho to je, nazvu to panicka porucha...

Lulu2011

nastastie len mi pride zle, predychavam, v prvom rade sa snazim ubezpecit samu seba, ze sa NIC NEDEJE a vsetko je v poriadku, to si opkaujem, vacsinou sa priznaky zmiernia, potomje dobre vypit apson pohar dva vody, najlepsie si dat magnezium tabletku a fungovat dalej

trubka

Lulu, aj odpadávaš, alebo máš len ti príde "mdlo"? Srdce mám ok, bola som aj na usg, obličky netuším, fyzicky v práci nepracujem, som učiteľka, ešte tak na stres by som to mohla hodiť...
Čo s tým potom robíš? Ako ti to prejde?

Lulu2011

problemy so srdcom, oblickami, fyzicky, ci psychicka vycerpanost, vyber si

ja to mavam uz roky...nikto mi poriadne neprisiel na to z coho...parada