Potrebujem schudnúť!- 10kg do apríla- ako na to?!

Príspevok v téme: Potrebujem schudnúť!- 10kg do apríla- ako na to?!
janeczz

Ahojte, roky rokúce sa trápim nad postavou svojou. Je to niečo neskutočné! Po dvoch rokoch som sa z váhy viac než 90 kg dostala na váhu 75kg, pri výške 175cm, momentálne mám miery 112-79-104. Ale uz tri mesiace sa to nehybe ani vaha ani centrimetre, cvicim 3krat do tyzdna zumbu, 2x tyzdne stravim dve hodky vo fitku, steper, bicykel, a pomedzi to podla stiahnuteho videa z netu (je to tak casto ako mam naladu) cvicim s cinkami na krajsie paže- s 5kg jednoruckami.

Stravujem sa normalne 5-6krat denne, ranajly rozok nejaka zeleninka pripadne sunka a káva s mliekom bez cukru, doobeda nejaka ta polovicka keksika( jednoducho potrebujem ničo sladke inak idu na mna neskutocne mdloby) , na obed - co jedalen v praci da- trosku polievocky, a druhe jedlo- bud polovica porcie alebo podla druhu jedla len prilohu alebo len masko, popoludni si dam nejaky ten salatik, albo ovocie,, večer najneskor o 5tej nejaka zeleninka, pripadne tzv. polystyren.

A jednoducho nejde to dalej :(

chcem ist aspon na tych 60kg :( a neda sa schudnúť.

cvicim pomedzi to aspon raz do tyzdna sauna, a nič.

Poradite aj nejake cviky na spevnenie ochabnute bruska?

Potrebujem pomoc. Sama uz neviem ako dalej! Nejaka dieta alebo ja uz neviem prosim poradte.

Dakujem *Jana
_____________________________________________________

Toto bol moj prispevok na začiatku február tu na fóre- dnes mám 73,4kg, na postave +3cm v pase :( a inak bez cm zmien.
zmenila som jedalnicek:
R: pohar teplej vody, suchy rozok, kava bez mlieka a cukru
D: ovocie
O: polovicka normalne porcie
OL.: zeleninovy salatik nejaky ten syr
V: polievocka bez cestovin, 150ml jablkoveho octu.
Každe tretie rano behavam 2,5km.

A navyše som dostala svadobné oznámenie a pozvánku na svadbu od ex partnera! A jeho nastávajúca je takáá štíhla :( takáto tam ist nemožem. Preto vás prosím o overené typy ako rychlo schudnut :( kašlem na jojo efekt ide mi o ten jeden deň!!!

flegma

tak ako vtedy aj teraz jes velmi malo
suchy rozok na ranajky? och
sa najedz aspon rano poriadne, jogurt, musli s mliekom, prazenica
tvoje telo setri, kde sa da
a aproppo, stale si myslim, ze mas miery sexbomby, staci kupit vhodne saty, ktore zvyraznia stihly pas v pomere k prsiam a mozes smelo nakracat na svadbu :D