Dá sa zakúpiť maturitu?

Príspevok v téme: Dá sa zakúpiť maturitu?
nelllinka

Dobrý Chcem sa Vás spýtať že či sa dá zakupit maturitu?
nekto ci mate stým skúsenost?
Neze by som bola sprosta ale robim modeling naplno a nemam moc casu som individualne a bojim sa ze to nezvladnem dotiahla som do 4 rocnika sice dobrymi znakami ale bohuzial sa bojim ze tie 4 roky nezvladnem sa naucit rychlo za nejaky tyzden?!este ani prví pol rok nemam dokoncenu bohuzial som sa dostal aj do nemocnice to mi este zhorsilo
tak prosim o radu
Dakujem

relaxxxxx

filipova samozrejme, tn bol prepierany v mediach tak si tam kupis titul, nevravim ze je to dobra skola, ale pomery sa tam zmenili tak sa netreba riadit len tym jedna babka povedala, k teme... nevies ani po slovensky a chces maturitu ? zboznujem taketo slecinky, co si aj vodicak kupia, a vykotia sa v prvej zakrute

Filipova

je to nechutné, čo všetko sa deje v dnešnej dobe a sa považuje za samozrejmosť, že všetko sa dá kúpiť peniazmi..

A načo vôbec potrebuješ maturitu? Povinná nie je a pri práci ti ju evidentne netreba... Či chceš potom pokračovať na výške? Tak načo míňať peniaze na maturitu, kúp rovno VŠ Diplom, nie? Najľahšie to údajne ide v Trenčíne.. Veľa šťastia! A nezabudni sa potom chváliť, aká si šikovná, že si zvládala aj urobiť školy, aj modelingovať ;)