Je to spravne ci nie?

Príspevok v téme: Je to spravne ci nie?
kyso

pozdravujem vsetkych... som tu poprve a neviem si dat radi s problemom drog... netyka sa to mna ale mojej priatelky ktora zacina na nich unikat z reality a je agresivna,,, tuzim jej pomoct a uz som to naznacil aj jej sestre ktora je o rok starsia no niejak nevie ako reagovat ... praitelka ma 17 a sestra 18... moja hlavna otazka je ::: ci mam o tom kontaktovat jej rodicou a ponuknut im aj svoju pomoc alebo nie????????????????????? raz chem byt rodicom aj ja a viem ze svoje dieta budem milovat a preto premyslam ci je to spravne nieco povedat uz teraz a tak zachranit dievca ktore lubim i za cenu nenavisti ak sa to nahodou dozvie.... dakujem za vase prispevky.............kyso

kyso

opet zaneprazdeny... ale dakujem vsetkym za komenty co ma podporili este viac tento krok urobit... uz som bol tak blizko to zo seba dostat a pri rozhovore z mammou som nadhodil temu drogy .. povedala ze je samozrejme proti tomu a ze by dcere dala na holu a na liecenie nieco take zistit... teraz uz len cakam na dlsie skore stretnutie a verte ci nie bude to fuska.. ja zijem v anglicku takze to neni o pervitine ale o kokaine a extaze.. zalezi my na nej a ma aj pekne stranky takze to skusi ci dokaze byt silna nato aby z nej raz bola normalna zena zo zdravymi detmi... este raz vdaka za super kommenty a dam vam vediet ako to dopadlo...
take care people:)

Dadula56

Treba to povedat rodicom, skor ci neskor to aj tak zistia, ked im zacnu miznut veci. Mozno ak sa zakroci rychlo, bude sa dievca este dat zachranit. Ale priprav sa na to, ze vas vztah zrejme skonci, pretoze ona nevnima a nebude chciet vnimat, ze jej tym pomahas a mozno zachranujes zivot. Droga je pre nu na prvom mieste momentalne.

TinaM

vivis- a co, fetovala dalej, ale raz sa to predsa prevalit muselo nie?

Kyso, rozid sa s nou. Ako dovod daj drogy.Bud sa spamata alebo nie.

kafe

vivis, ano, za svoje zdravie a konanie je zodpovedný každý sám. A prípad, ktorý spomínaš je proste klasika. Presne to sa stáva. Ja proste nechápem, čo tým chlapec získa, že bude s milovaným dievčaťom, ak si ona tak dosere zdravie (prinajlepšom), že bude mať následky CELÝ ŽIVOT. Alebo, že milované dievča umrie. Vivis, vysvetli mi to prosím. To má niekto plakať za feťáčkou? To je nejaká skvelá partia alebo čo?

sususu

kafik suhlasim s tebou, mozno ta to dievca bude chvilu za to nenavidiet, ale nakoniec sa ti za to aj tak podakuje... ak poznas jej rodicov tak im to povedz ale opatrne, toto iste vsetci tazko prijimaju...ale urcite to povedz, ide o LUDSKY ZIVOT PREDSA !

vivis

som zazila pripad presne takyto, rodicia uverili dcere, ze samozrejme je cista, chlapec prisiel o dievca, ktore miloval a dievca si dalej veselo fetovalo

kafe

vivis, čo má chlapec z frajerky, z ktorej sa pomaly ale isto stáva narkomanka? To akože má prehliadnuť, že sa jej niečo vymyká spod kontroly a jednoduchu si užívať a byť šťastný? Velebnosti, chce se mi blejt.. Je jedno či ona bude zatĺkať a či mu jej rodičia uveria. Ja ako rodič, by som akýkoľvek náznak, že sa moje decko dostáva do veľkých sračiek, privítala. A čím skôr tým lepšie.

kafe

kyso, prosím ťa, čím skôr to povedz jej rodičom. A ano, kočka ťa bude nenávidieť. Ale možno jej tým zachrániš nie len zdravie, ale i život. Čím skôr to povedz rodičom.

vivis

a nie, nie je to spravne, tym dosiahnes akurat to, ze o nu prides a ona bude pred rodicmi zatlkat a ty z toho vyjdes ako najhorsi, ver mi,,ked sama nepochopi, ze si skodi aj svojmu okoliu, nikto ju nedonuti prestat,,nie je to lahky boj, droga jej dava to, co sa tazko da nahradit v realnom zivote