Schudnuť inak ako jedením 5x denne

Príspevok v téme: Schudnuť inak ako jedením 5x denne
stop_tucko

Prosím vás, som veľmi zúfalá, ale to sú tu asi viacerí/é...pribrala som 14kg ani neviem ako, jednoducho to šlo kilečko po kilečku a nie a nie to dať dole, všade píšu o zdravom chudnutí, jesť 5-6x denne malé porcie, ale proste mne to nejde a ani mi to nestačí a človek aby pozeral stále na hodiny kedy je už čas jesť...alebo by som sa nevedela dočkať a odpočítavala posledné minúty do jedla :(( keď ja som spokojná najesť sa poriadne a mať pokoj...a potom druhý raz..ale ešte aj vedieť čo sú malé porcie hento tamto, obdivujem ľudí, ktorí to dokážu...asi by som musela mať pri sebe nejakého radcu čo by stále so mnou chodil a určoval kedy čo jesť a ešte keby mi to aj naservíroval...však to už nie je možné, aby som to nedokázala, to som až taký slaboch čo sa nevie prinútiť??? už neviem ozaj či potrebujem preplesk poriadny alebo čo.. lebo len vyplakávam a vyplakávam, lamentujem ako som stučnela a rýchlo sa vzdávam :((( vždy som veľmi netrpezlivá a najradšej by som chcela chudnúť za jeden deň kilo :(((

preto sa pýtam, dá sa schudnúť aj iným spôsobom ako jesť 5x denne a s menším pohybom?? aj keby to je nezdravé, ale chcela by som to dať rýchlejšie dole prosím a neodcudzujte ma hneď tie, ktoré máte všetko v malíčku a ste silné :((

lekno09

teraz som si to objednala,a začínam od druheho týždna,lebo malá dávka sa mi už minula-teraz je liter v akcii.