Triedna

Príspevok v téme: Triedna
cate12

ahojte mam taky problem moj priatel chodi na strednu posledny rocnik a ma 30 rocnu nezadanu triednu ktora nevyzera zle asi tak pred polrokom mu zacala pisat spravy typu dobru nocku anjielik :* lubkam ta to sa opakuje skoro kazdy den nesom ziarliva ani som nikdy nebola ale uz na to nemam nervy a najnovsie uz mu aj pise sms priatel hovori ze ja som ziarliva a ze prehanam on jej na take neodpisuje aspon mne tvrdi ale strasne ma to hneva a neviem co si mam o tom mysliet ja si neviem predstavit ze ja by som si s nejakym profesorom tak pisala podla vas je to normalne abo len ja prehanam ? dakujem a prajem prijemny valentinsky vecer :)

Agnes999

Tak to je divne, toto sa naozaj deje? Mi pride nepravdepodobne ze nejaka 30 rocna ucitelka riskuje svoju pracu a cest kvoli 17 rocnemu ziakovi? No ak je to prvda, mozno o tom za chvilu bude pisat bulvar: "Ucitelka sexualne zneuzivala svojho ziaka"

Klasik12321

Ako klobuk dolu pred tvojim chalanom, ze ta takto dokaze spracovat v takejto jasnej veci. Mna by manzelka za to zabila a vedela by preco - ani by som sa nedostal k pokusu jej vobec nieco vysvetlit a to nie je ani prehnane ziarliva. Dievca sa spamataj - spravna reakcia chalana by bola na prvu takuto SMS je razne a tvrdo odpovedat, ze este raz sa mu pokusi nieco take napisat, tak pojde za riaditelom - vtedy by som veril, ze s tou ucitelkou nic nema (resp. nic neplanuje). Ak ma chalan babu naozaj rad, tak neurobi vobec nic, cim by ju mohol ranit - ten tvoj to nerobi...