Weleda - prírodná kozmetika

Natalka87

ja som pre malú skusala vsetko mozne vsetko z medom islo do kosa z toho sa jej zhorsila pokozka a vyhadzala sa z nej skúsila som aj mydielka vsetky mozne no az nechtikový kupel od weledy jej sadol kedy spocim kolko penazi som minula na experimenty tak má malá nový kočik :)

petra11

Weleda je dobrá. No pre deti sme začali kupovať značku happyskin, ktorá veľmi dobre zabrala na ekzémy (ráno telové mlieko Surikata, večer kúpať s mydlom Tekuté zlato s Aloe Vera a po kúpaní telové maslo ZOO). A to mydlo som už začala používať aj ja :). A na odporúčanie kamarátky som si od nich teraz objednala aj medevo-mliečny šampón + balzam. Tak som zvedavá... :) Pre detičky zatiaľ najlepšie s čím som sa stretla.

anaaaa

Sestra ju pouziva pre malu a je velmi spokojna malicka má krasnu hebku pokozku :) ja zatial pouzivam len pletovu od nich

anaaaa

Sestra ju pouziva pre malu a je velmi spokojna malicka má krasnu hebku pokozku :) ja zatial pouzivam len pletovu od nich

Daska_4

Používate od weledy aj detskú kozmetiku? termín sa mi blíži a ja chcem kúpiť kozmetiku aby som nemusela potom a chcela by som prírodnú kozmetiku

anaaaa

ja skusam teraz novu kozmetiku na prirodnej baze nebola ani najlacnejsia ale ani uplne najdrahsia tak som zvedava dufam ze mi bude sediet