Neviem sa vyrovnat s jeho neverou

Leela333

Presne ako hovorí Nemessis. Vy chlapi viete zo seba robiť len obete, je to dobre vidieť na vašich príspevkoch k tejto téme. Miesto toho, aby sa on s ňou porozprával ak mal nejaký problém si radšej išiel za druhou. Ako sa toto dá vôbec ospravedlniť? Aký podiel viny na tom má akože ona? Zaujímalo by ma, koľkokrát sa o ňu jej muž zaujímal, či jej nie je zle, keď bola napr. tehotná a nemyslel len na seba a na to, že by si zasexoval. Koľkokrát zdvihol zadok, aby jej pomohol, navaril alebo aspoň niečo.

Toto ma vie vytočiť, stačí, aby ste chlapi doma pomáhali a hneď bude aj žena šťastnejšia. A nie hneď preťahovať prvú, čo vidíte.

Nemessis

A tym chcete povedat, ze chlapova spokojnost je najdolezitejsi faktor vo vztahu? Co tak sa pozriet na zenu? Vacsina pripadov je takych, ze zena vari, upratuje, perie, zehli, snazi sa chlapovi vyhoviet a jemu, kralovi nieco CHYBA. Ale, co ak aj tej zene nieco chyba? Vzdy sa diskutuje, ci je chudacik chlap spokojny, ci mal dostatok priestoru sa nazrat a vylozit nohy pred pocitac alebo pred telku a ak nie, to je dovod jeho nevery, zatial co zena sa moze aj roztrhat. Staci ze je tehotna a chlap je dlhsie bez sexu a uz ma dovod podvadzat lebo on chudacik nie je spokojny. Na to ci to zena zvlada a ci sa snazi ako len vie nehladi nikto.

bevas

ano vyjadrujem sa ako ozran v krcme. ale ze by som kvoli tomu musela platit viac dani alebo ma prenasledovala rakovina sa mi nezda... autobus vezme aj mna.

Mimulus

Agnes999 nebudem sa tu s nikým hádať ale môj názor je, že ak je chlap vo vzťahu naozaj spokojný tak ženu nikdy nepodvedie! A za tým si stojím a môžete to volať aj ,,VÝHOVORKA,, Vždy za niečo takéto môžu obaja!!!

vebe

Ak by si si nasla dobreho psychologa, podla mna by ti vedel pomoct. Umoznil by ti vypovedat vsetko co v sebe dusis a pomohol by ti pozriet sa na vec z uplne ineho uhla ci pohladu. Neverila som tomu, my sme mali problem so synom,bola som zufala a bola som presvedcena ze mi nikto nemoze pomoct. Opak bola pravda, psycholog ma naucil pozriet sa na vec z ineho uhla a zistila som, ze problem bol hlavne v mojej hlave a v mojom pristupe k synovi. Ak ti zalezi na rodine a detoch, tak to urob.

Agnes999

mimulus to je len vyhovorka chlapov co si nevedia ustrazit vtaka v gatiach, aby mohli hodit vinu na svoju zenu. pritom podla prieskumov, vacsina chlapov co podvadza su doma maximalne spokojni a nic im nechyba. ide hlavne o ich sebeckost a o ich ego. najviac podvadzaju zakomplexovanci, lebo si potrebuju nieco dokazovat. si myslia, ze ked sa mozu pochvalit ze chrapu s dvoma zenami, ze stupnu v ociach ludi, pretoze oni na to maju.

nestastna200

No jasne chybala mu ku.va!!!!Zle mu bolo ze ja som ho nepodvadzala on chcel taku co sukala s celym okresom okrem neho!!

vebe

Tajomstvo vztahov, ktore vydrzali cely zivot, v dobrom aj v zlom, v zdravi aj v chorobe, nie je to ze by sa nikdy nic neudialo, ale to ze ti ludia hladali spolu riesenie a ze si vedeli odpustat. Ak citis, ze potrebujes psychologa, tak ho vyhladaj, to by bol dokaz, ze hladas to spolocne riesenie. Nie vzdy si vieme sami poradit so svojou dusou.

Mimulus

,,decko nie je az take debilne aby nevycitilo ze nieco nie je ok. ja som to vzdy doma citila, ze nasi sa nemaju radi. asi si mysleli, ze im raz za to podakujem, ze sa ,,znasali,, tolke roky. to dusive ticho doma nikdy nezabudnem a urcite im neďakujem.,,

toto je veľmi výstižná veta ale chcel by som to ešte zopakovať. Za neveru môžu vždy obaja!!! Ak ten druhý niekoho podvedie tak mu vo vzťahu vždy niečo chýba! A vebe to napísala veľmi pekne.