Priatel si stále pozerá fotky bývalých...

Príspevok v téme: Priatel si stále pozerá fotky bývalých...
Ivuska.a

Ahoj, sme s priatelom spolu uz 2,5 roka, sem tam sa pohadame, niekedy pride nejaky problem, ale to je v kazdom vztahu normalne...V poslednej dobe ma velmi trapi jedna vec. Zistila som, ze moj priatel si neustale pozera fotky a profily svojich dvoch byvalych priateliek na facebooku. Ja si tiez pozriem profil a fotky hocikoho, ale aby si ich pozeral par krat do tyzdna sa mi nezda normalne...S jednou z nich chodil dost dlho a mali velmi vazny vztah, ona ho sklamala, a tak sa rozisli. Zda sa mi to velmi nefer voci mne, aby si ked si dajme tomu so mnou vecer dopise, popraje dobru noc, a pozrie si svoju ex...Neviem co si mam o tom mysliet, mam pocit, ze stale neprekonal minulost, ze ho s tou jednou stale neico spaja...vsimam si aj jeho spravanie, ked je nablizku nas ona ( pochadza totiz z rovankej casti mesta ako ja) Je nesvoj, nervozny, ked mu nieco poviem, vobec ma nepocuva...Neviem co s tym, ked mu o nej nieco poviem, vraj on to ma v hlave davno vysporiadane, ze ho ona uz viac nezaujima, ze ju uz vymazal zo svojho zivota, podla mna vsak stale nie. A to, ze si ju pozera som zistila podla toho, ze viem jeden druheho heslo na FB a tam sa to da pozriet v zazname o cinnosti, ze ju hladal a pozeral si ju...

mily22

no doslaka,som ani nevedela ze je na fb tato funkcia..som si prednedavnom pozerala z priatelovho uctu jeho byvalu..dufam ze ani on nevie ze toto existuje.

Sharon85

Okej ludia, chapem co pisete, ze snorit sa nema a pod., je to pravda a velakrat to vyvola uplne zbytocne hadky. Ale zas na druhej strane, komu z vas by padlo dobre, keby si vas priatel/ka takto pravidelne vyhladaval byvaleho partnera?? a ze fakt pravidelne??? nikomu by sa to nepacilo, bez ohladu na to, ako ste na to prisli a ci to bolo ferove. mam pocit, ze teraz velmi moralizujete babu, aj ked scasti mate pravdu, ale chapem aj ju a priznajte si aj vy, ze aj vas by to zralo. nehrajte sa na niekoho, komu by nevadilo, ze vas partner si PRAVIDELNE obzera byvalu!!! neverim, ze ste az tak strasne tolerantni :) ja nie v zlom, len si treba veci priznat.

A tebe ivuska neviem co poradit. Ja priatelovi nezvyknem snorit, nepoviem, ze som si ho nikdy nepreklepla (ale to cisto len cez moj FB, ze co asi robil :D), ale nikdy som mu neliezla na jeho FB ci mail. presne kvoli tomu, ze co ak by som sa dozvedela nieco, co by sa mi nepacilo. zbytocne by som si tym ublizovala. ostatni maju velku pravdu v tom, ako socialne siete nicia vztahy. a zial, tym ze su, nam davaju moznost si toho druheho odskusat a pod., a predpokladam ze je kvoli tomu ovela viac rozchodov. a viac podvadzania, klamstiev, nevier, no katastrofa. neviem co ti poradit. ak mu narovinu povies, akym sposobom si to zistila, budes zla ty, ze mu tam chodis, nerespektujes jeho sukromie, atd. a aj ked bude mat v podstate pravdu, nic to nebude menit na tom, ze tu byvalu neustale vyhladava. tebe to bolest nezmierni, akurat sa pohadate. ale ktovie, ty vies aky je, ako pravdepodobne zareaguje. mozno na to bude mat racionalne vysvetlenie. ale v tom pripade by nezatlkal, ze? :(

TinaM

pokial robi len toto...co ty vies, mozno sa kazdy den pozrie na ich fotky a s hrdostou si pomysli-ta moja terajsia je 100x lepsia, ako ste vy! :D nevies, preco to robi, ale ak nic viac nerobi, a ak to nerobi pred tebou (lebo to, ze mu tam snoris nebudem komentovat), tak ma predsa pravo kliknut na stranku, aku on chce. A predpokladam (dufam), ze sa mu nenaburavas do kona kazdy den, takze nemozes vediet, ako casto tam chodi.

nirv

Ľudia nie sú roboti, majú city, traumy, každý sa so svojimi problémami vyrovnáva po svojom. Zatiaľ každý z nás ma právo myslieť si čo chce, a pocity sa len ťažko dajú ovplyvniť. Zodpovední sme len za činy. Nepodvadza ťa, neflirtuje s ňou, tak to nerieš.

Agnes999

Taketo veci je lepsie nevediet. Moj priatel ma mobilny internet a ked k nemu pridem, nemozem sa pripojit na net zo svojho, preto mi poziciava svoj notebook a na net sa pozeram z neho. A ma tam nastavene, ze ked zapnem komp a pripojim sa, automaticky mi to otvori stranky aj s jeho fb kde je hned prihlaseny, aj jeho mail. Nikdy som tam neliezla, nikdy som mu to nepozerala. Jednak ked to predo mnou netaji, beriem to tak, ze nema predo mnou co skryvat. Jednak respektujem jeho sukromie. No a dalsia vec, ak by som mu tam snorila, mohlo by sa stat, ze by som nasla nieco podobne ako ty, proste nieco, co by mi zacalo vrtat hlavou, ze to vyzera podozrivo. Pritom v skutocnosti by to mohla byt len nejaka bezvyznamna blbost ale mohlo by to vyzniet vselijako. Preto - nesnorim, necitam! Mame krasny vztah a naco si to kazit.

Ivka.a

Aj ja som toho nazoru, ze socialne siete a podobne nicia vztahy...nemam tym namysli len vztahy medzi muzom a zenou, ale celkovo, priatelstva a podobne :/

vebe

Nastastie je dost ludi co to vidia podobne. Ja viem, ze ked niekto chce podviest tak podvedie aj bez mobilu ci FB, ale mam pocit, ze tieto vymozenosti to prilis ulahcuju. Co uz take si clovek mohol dohodnut cez telefon, co bol doma na chodbe a vsetcia poculi co hovori alebo v praci, kde bol telefon na stole v kancelarii. Ludia malo citaju, malo sa rozpravaju, casto sa nevedia so svojim blizkym len tak porozpravat o hovadinkach ale zato komunikuju heslovite aj desiatkami ludi na FB sucasne a o svojom blizkom sa dozvedaju nepriamo cez FB. Kto chce pestovat a rozvijat dobry vztah, radsej z FB prec

Prezyvko35

Presne tak ako sa pise podomnou ja som sa z FaceBooku davno odregistroval, redsej sa venujem ludom okolo mna a svojim zalubam ako keby som mal spehovat svojich kvazi kamaratov na internete co robia a ako vyzeraju.
Vlastne ma to ani nezaujima. Radsej poobdivujem svoju manzelku nazivo.
Nevidim dovod aby zenati, vydati ludia chodili na facebooky, pokec, zoznamku.
Jedine ze by tam niekoho hladali.
Nevravim aj ja si sadnem za pc ale preto ze si idem zahrat hru alebo pozriet film.
Ked chcem rozvyjat moju socio stranku tak radsej s ludmi okolo seba a nie s pocitacom alebo cez pocitac.

Rada zrus si FB aj ty aj on a uvidis kolko casu ziskas pre konicky a pre vas vztah.

KatkaXYZ

aj mňa podviedol hlavne vďaka tomu že existuje skype ! teda inak by sa neboli skontaktovali .. rovnako veľa párov vďaka pokecu, facebooku a iným podobným sieťam :)