Kúpele Turčianske Teplice

Xena

No dnes mi prišiel z kupelov papier, vraj si mám aj župan zobrať,len neviem na čo, kedže budem ubytovaná mimo kupelného domu kde sú všetky procedúry ,takže tam budem chodiť normalne oblečená, ved nie je leto a aj keby bolo , hadam nebudem behať po vonku v župane ako chora.....
tak neviem, lebo ja som už v kupeloch bola a pri každej terapii som dostala čistu plachtu a nebolo treba ničoho....,takže nepôjdem s jedným ale s dvoma kuframi .....do kelu :-(

Martuli

Hydrokinezioterapia - cvičenie v bazéne, to sa neboj, len sa cvičí asi 15-20 minút a potom, je ešte voľný pohyb v bazéne - sú tam trysky, tak sa môžeš masírovať. Aqua sa nachádza až za Malou Fatrou, je v nej len ubytko, na stravu budeš chodiť do Malej Fatry a procedúry sú väčšinou vo Veľkej Fatre. Malá Fatra je spojená len s aquaparkom. Wifi je asi len vo Veľkej Fatre, aj keď nie som si istá, lebo je tam aj internetová kaviareň.

Xena

Ozaj baby, je aj tam taká procedúra , neviem ako sa to presne volá ako cvičenie v bazéne, lebo ja som antitalent na plavanie :-((

A ako som zistila ,že nie je v izbe pripojenie na net, tak sa chcem spýtať, či je v AQUE nejaká internetová kaviaren ?

Xena

no volne miesto je v AQUE , nemôžem si dovoliť čakat dlhšie , lebo práca mi to nedovolí, som rada ,že ma vôbec uvolnia v práci , lebo aj tak ked sa vrátim budem musieť všetko dorábať až do neskorého večera.
Mne je to jedno , hlavne nech je kupelka a wecko na izbe ,nech nemusím chodiť niekam na koniec chodby a aby bolo čisto . To že budem musieť chodiť trošku na procedúry mi nevadí. Horšie je ,že nemajú jednopostelové izby ,lebo to by mi vyhovovalo najlepšie, tak dúfam ,že sa nedostanem k žiadnej babke ani k pubertáčke.

malaanka

je to všetko veľmi blízko a keď nebudeš v hlavnej budove,tak župan nebudeš potrebovať.
A aj v hlavnej budove chodil každý ako chcel.Niekto vyobliekaný a niekto v župane..
Aj ja ti prajem pekné počasie a dobrú partiu.

ddana

Takže Malá Fatra, resp. Kolár, či Aqua? Ja som bývala v Kolári a behala som v januári v prezuvkách až do Veľkej Fatry :-)

Xena

no takže už mám termín na 5.3. a nie je to v hlavnej budove ale nevadi, aspon sa prejdem, nemôžem totiž kvôli práci čakat ,že mi pošlú poukaz až na leto, lebo bohužial práca je prednejšia a mám termíny, ktoré sa nedajú preložiť, nakoľko robím v školstve .

Xena

no ja lenže aby som nebola sama ako čierna ovca ,že všetci tam behajú v župane a ja tam budem behať v tričku a v teplakoch :-))