Zmiesane pocity s partnerky

Príspevok v téme: Zmiesane pocity s partnerky
joey

mam zmiesane pocity ohladom sexualneho zivota s mojou manzelkou.
Moja manzelka predtim ako sme sa spoznaly mala zly sexualny zazitok a vtedy sa zmenila bolo to asi pred troma
rokmy ako sme sa spoznali. Na zaciatku sme nemali nejaky ten vasnivy sexualny zivot a po pol roku vstahu som sa
dozvedel preco. Ale tak som snou ostal a vzali sme sa. Postupne sa to zacalo pomali zlepsovat dal ale po
som tou vsetkemu cas. Dokonca mi dovolila aby som ju aj oralne uspokojoval co som sa potesil ale ona mna zatial nie.
Ale v poslednaj dobe to nejako stagnuje vsetko je to iste by som skorou povedal ze sa to zhorsuje. Oralne ju sice ja uspokojujem
a potom tomo mame sex ale si tak ze som len ja aktivny a tych 90 precen jedna a ta ista poloha. Prestala ma uplne rukou zdrazdit,
je neupravena aj ked som sa jej to snazil nejako naznacit nic sa nezmenilo. Ked schcem inu poholu moc neuspejem a to
aby uz bola akrivna vobec. A sex mame tak 2 niekedy 3 krat za mesiac. Je to malo. Stale ju lubim ale nejeko mi zacina
chybat ten sexualny zivot. Niesom az tak stary aby som homal tak malo. Viem ze pred tim zazitkom bola ina hovorila aj oralne
chalapou uspokojovala co mne teraz strasne chyba lebo to mam velmi rad. Neviem ako to bude dalej.

xem

mňa zas nevie moja priateľka urobiť... orál mi robiť nechce lebo sa jej to hnusí ale zas keď ja robím tak sa jej to páči no ani anál nemá rada a pri sexe som taktiež len ja aktívny síce polohy meníme ale no kto by nechcel aby na ňom hopsala partnerka... ľúbiť ju ľúbim len aj poriadny sex patrí ku vzťahu ja ju dokážem vaginálne urobiť viac x za sebou a som šťastný že je ona z toho šťastná .. napr. mne by stačilo keby ma urobí raz ;)