Autonehoda v tehotenstve nasledne bolesti

Príspevok v téme: Autonehoda v tehotenstve nasledne bolesti
janeczz

Pekny den prajem, 15.2. Som bola ucastnickou dopravnej nehody, bola som potom na vysetreni a dr mi povedala ze je vsetko v poriadku, len vraj pre istotu mam viac oddychovat. Dnes je treti den od nehody a dost mam bolesti v podbrusku niejedy az take stredne silne krce. Mohlo sa nieco stat aj ked mi po nehode povedali ye je setko ok? Alebo len zbytocne stresujem? Som12+5tt. Dakujem.

janeczz

Doktor mi vravel ze sa mnhol spravit postupne, ze vtedy tam este nemusel byt. Toho som sa bala ze sa ma nechaju v nemocnici ale tak teraz sa dost bojim

janeczz

Byja jsem na pohotovosti tak mi dr spravil ultrazvuk a vraj mam hematom ktory ma 9x10 cm, pricom babo ma len 7,5cm. Dostala som tabletky utrogestan,mam si kupit vit. C ja oddychovat. Cize dokopy nic nove.

janeczz

A k tym bolestiam ra pridalo i spinenie, jedína osoba ktora ma moze odviest k dr pride domov az o 6tej. Netusim áo mam robit teraz.

janeczz

Robila mi vlastne len ultrazvuk. Ale vravela ze podla nej je vsetko ok, babatku pekne bilo srdiecko. Lentie bolesti v podbrusku mi robia teraz starosti. A som na internete v mobile, nezobrazi mi mail.

modráčik

Ake vysetrenia Ti robila?Je cudne, ze vysetrenia boli v poriadku a Ty evidentne v poriadku nie si.To sa ale v poslednej dobe casto stava....Ja by som k takej lekarke uz asi nesla.Potrebovala by som viac informacii, aby som Ti poradila.Ak chces, napis mi na meil/klikni na moju prezyvku, zobrazi sa/