Chcem pribrať, ale neviem ako

97Lenka17

lolypop : ďakujem, len mne je z tvarohu zle, ale naozaj ďakujem, inak myslím, že toho pojem omnoho viac ako si napísal/a a nič, tá váha je ako kliešť, ale dúfam, že sa to pohne, aspoň sa poriadne najem, keď nič iné :)

lolypop

Psychickími problémami.Raňajky klasika ovsene vločky 80g alebo 3 vajčíka na tvrdo.So žemlou.Olovrant cottage cheese predávaju aj 150g - 200g ked zvládneš 200g tak je to super ! so žemľou ked to dopapáš tak si daj ovocie.Jablko a banána.Obed klasika čo budete mat doma.Super je kuracie prsia staeky s ryžou a zelelninou mrkva,brokolica,kukurica,hrach atd..dalej kludne môžeš zemiaky,varene.večer tvaroh aj polku ked nezvládneš 250g porciu a ked to dopapáš tak si daj nejake orechy ak budete mat doma ak nie nevadi.Aj byčajne stačia,oni spomaluju trávanie,a obsahujú zdrave tuky takže to je super.Tak isto aj krupčné kaše.Nezabudaj jest pravidelne každé 3-4 hodinky.Držím ti palce.Poprípade,na raňajky bebe aj 150g ... a vela vela vody piť vela aspon 3,5 litra :)

97Lenka17

To schudnutie bolo spôsobom: nová škola a všetko, proste, ja som stále jedla ako predtým, ale tie kilá išli dole, potom som si začala uvedomovať, že stále stojím na váhe a dívam sa len do zrkadla, aké mám brucho a stále som sa videla byť tučnou ( myslí , že anorexia), lebo potom som prestala jesť, dve mesiace som jedla normálne porcie raňajky jogurt s buchtou, desiata keď som bola doma aj 3ovocia a v škole buchta, obed normálny ako je v škole, a doma potom večera, čo mi dala mama tak všetko, tá váha sa dva mesiace nehýbala, išlo mi to na nervy, som si povedala, že mi je jedno, čo zjem tak teraz, napríklad dneska som zjedla celý obed ako v škole, jogurt, aj 7 makových buchiet, ako normálne, potom kakaovník z toho veľkého 400g asi štvrťku a ešte cereálie, takto jem asi týždeň a váha sa pohla o pol kila, čo mi už mozog nad tým stojí, včera som len tak 3 veľké mufiny po obede zjedla a bola som ešte hladná.. a to sa neprejedám, lebo nezvraciam a ani nemám to nutkanie zvracať, a som šťastná, že nemám žiadne výčitky z toho, čo som pojedla, bola som hladná jednoducho. Tým chudnutím som prišla aj o menzes, a to už si vážne myslím, že to je anorexia.

Dadula56

Aha, takze to je trocha o inom, nez to vyzeralo podla povodneho textu.
Zacni jest normalne davky a pockaj, ci priberies. Neda sa pribrat rychlo, ani to nie je vhodne.
Ak nezabera nic, tak by bolo najlepsie ist k lekarovi.
Co jedavas, kedy, kolko?A to schudnutie bolo akym sposobom?

97Lenka17

ja sa neprejedám, proste som len hladná, Ja viem, že je to psychická porucha, ešte pred týždňom som sa vážila po každom jedle, či som náhodou nepribrala, nič som celý deň nejedla ale úplne nič, rozhodla som sa s tým bojovať, tak sa teraz aspoň najem, ja som totiž bola stále tučná v 11 rokoch som mala 82 kilo, veľmi sa mi posmievali a od vtedy sa to spustilo, až do teraz, keď moja váha už klesla na 50 kilo, ledva som to udržala dva mesiace na 51kg a teraz som to pohla na 52 a to som na seba hrdá

Dadula56

Anorexiu nemas, to je psychicka choroba. Mozes mat napr. zle vstrebavanie zivin.
Ale najpravdepodobnejsie je, ze si jednoducho vo vyvine a postava sa ti bude este zasadne menit. Vela dievcat je chudulinkych v mladosti a potom sa to samo spravi.
Ak ta to trapi, navstiv lekara, neprejedaj sa, tym si mozes ublizit.