Nevera

Príspevok v téme: Nevera
Sklamaná

Dobrý deň,
pred pár dňami, bude to už asi týždeň, som prišla na to, že partner ma podviedol cez facebook s inou ženou...Alebo.. radšej by som začala takto: je žena v mojom okolí, približne 40km, ktorú z celého srdca neznášam. Ešte som ju síce nikdy nestretla, ale proste ju vôbec nemusím. Ja a môj priateľ, sme spolu 3 a pol roka, sme spolu na facebooku v rovnakej skupine, tak si nás oboch pridala do priateľov. Ona po ňom ide, to j zjavné. Vyhladala si jeho tel. číslo, adresu, vek, povolanie, no proste nenormálna ženská. Priateľ sa mi skoro každý deň sťažoval že mu vypisuje ale že on nemá záujem písať si s ňou a odpisoval jej asi raz za 2 dni a tak to bolo až do minulého týždňa. Zistila som, to je jedno ako, že priateľ si s ňou písal sexuálne narážky a dokonca aj ako by si predstavovali spoločný sex, ako by to malo prebiehať a proste normálne sa spolu ,,urobili´´ cez net. Teda tak som to pochopila. Je mi ťažko o tom písať. Priateľovi som povedala že o tom viem a on mi na to povedal, že to bolo iba zo srandy, že mi to chcel povedať, keď budem mať nieked dobrú náladu a zasmiali by sme sa na tom. No ja som na to prišla skôr. Keď som mu povedala, ako veľmi mi tým ublížil a že sa cítim ako najposlednejšia handra a uplne ponížená, bol šokovaný a to doslova, ževraj si neuvedomil že týmto mi môže ublížiť a že dokonca ani nemal zlé svedomie, lebo to nebral ako neveru ale naozaj iba ako že si z nej vystrelil. Lenže v tom chate to vyzeralo tak skutočne.. :( priateľovi to bolo dokonca tak ľúto, že plakal a prisahal mi, že už nikdy nič také nespraví, že si naozaj neuvedomil že mi môže tak ublížiť a že sa cítil ako uplny vol.
Mám mu vôbec veriť? Neviem ako sa k tomu mám postaviť, absolutne sa mi nechce veriť tomu, že to bolo len zo srandy. Už mu neverím tak ako doteraz.
Rozísť sa, či dať mu ešte jednu šancu a dúfať/veriť že sa už nič také nestane?
Ďakujem ak ste si to prčítali až dokonca, viem že je to dlhé, ale kratšie sa to napísať asi nedalo.

Agnes999

Hej, je to vymysleny pribeh, je to vsade na nete. Len skoda, ze Mimulus sa tym urcite neriadi, pre neho je hocaka kamoska nieco viac ako manzelka, pretoze kamosky ma na cely zivot, kdezto manzelka pride a odide. A potom pride nejaka Dzejn, ale aj ta bude vzdy nieco menej ako kamoska, pretoze aj ta raz odide.

Bublinka-Sendy

Myslim ze to nie je priamo od mimulusa-ten pribeh.......uz dost dlhu dobu to koluje po internete a co som ja citala celu verziu tak dole bolo napisane ze sice to nie je uplne pravdivy pribeh ale jeho podstata je v uvedomeni si hodnot priorit ,krehkosti ludskych vztahov........ale je to smutnokrasne .......

Ale-mimulus mohol by si napisat nejaku knihu.....co si sem tam precitam tvoje prispevky v roznych diskusiach tak sa daju citat:-) :-) myslim ze by si to dal:-) :-) :-) :-)

Bublinka-Sendy

Drucker tak nieco s dovery mi este ostalo:-) :-) :-) :-) a anosom vydata zatial stastne:-) :-) :-)
A ani nieze by som hadzala vsetkych na jednu kopu len mi niekedy taketo vyhovorky smrdia....ci uz z vlastnej skusenosti ci z inych pribehov......
Dakujem za pekne slovo ehehehe tak zatial sa nebojim zatial som doverciva az za snad to take vydrzi este zopar rockov:-) :-) :-) :-) :-)