Nechuť do života

Príspevok v téme: Nechuť do života
tomas159

Pred časom som bol úplný optimista. Na všetko som sa tešil a všetko som bral s nadhľadom. V poslednej dobe sa to zmenilo a všetko beriem negatívne. Predtým som mal ako keby okolo seba nejaký štít ktorý mi pomáhal všetko vydržať.No prišli depresie a štít ako keby zmizol. Teraz ma proste hoci kedy napadne nejaká hlúposť kvôli ktorej sa znepokojujem a myslím na ňu. Väčšinou ma táto "nálada" chytá len ráno a trvá celé dopoludnie. Nad všetkým rozmýšľam štýlom: Načo mám vôbec vstať z postele keď sa tam večer aj tak vrátim, načo mám ísť do školy keď za pár hodín aj tak budem musieť prísť naspäť. Nič sa mi nechce, nič ma nebaví... Neviem čo ďalej, ako by sa mi podarilo znovu "obnoviť štíť" a zase myslieť pozitívne a zo všetkého sa tešiť.

nirv

Chýba ti serotonin, možno je to aj počasím, v zime bývajú ľudia smutnejší....šport pomáha proti depresiu, sex, banány, čokoláda, adrenalin :) vykecat sa a opiť sa ( ale nie pravidelne chlastat) . Sprav si napríklad pár dni voľna a chod niekam na výlet...prides na iné myšlienky.