Uplatnenie z elektrotechnickej školy,ake?

Príspevok v téme: Uplatnenie z elektrotechnickej školy,ake?
bobo2566

Zdravim. Chcel by som sa spytat ako sa mozem uplatniť z elektrotechnickej školy? Vobec som netušil ze to bude takato hlupost ,k tomu som dostal ucitelku ktora vobec nevie vyvsetlovat ucivo a ak tomu nechapem povie mi ze som mal davat pozor. + mam tam ekonomiku a tá mi ide asi najlepšie,tomu rozumiem,ale tss,ako ekonom sa neuplatnim určite. Chcel som ist este za policajta ,ale mam zrak -1,25 dioptrie a myslim si ze na policajta potrebujem dobry zrak. Byvam v malom mestečku a rad by som pracoval a aj byval vo velkom,nechcem ostať v tejto diere. Policajt je taka práca čo by ma odtialto dostala ,ale čo ak ma tam nezoberu. Ja viem,je to daleko ale zožiera ma to. Dalsia moznost je osobny trener napriklad v Bratislave,uplatnil by som sa? Ja vôbec netušim čo budem robiť, som len v prvom ročniku a strašne ma to hneva. U rodičov vôbec ziadna podpora ich slová sú tipu "čo si si vybral, to budeš mať, a ak sa nezamestnas tak sa nezamestnaš" na jednej strane beriem,nech sa troška osamostatnim (co som samostatny uz dost) ale toto vôbec nieje podpora. jednoducho nebaví ma elektrotechnika,je to sr*čka na entú .. Prosim poraďte,co by som asi tak z tejto školy zameranej na elektro-informaatiku-ekonomiku mohol robiť? Mojim snom bolo otvoriť si fitko,ale je mi jasne ze ak sa poriadne nezamestnam,nebudem mať anilen čo do úst nieto este na fitko....

krtko-lampa

Chod mimo Slovenska. Slovensko je totalna sracka krajina, tam nikto nema na nic peniaze, tam ti nic nepojde a aj keby si sa tam posral, tak tam nic nezarobis ...

A tam mimo v krajinach 1. sveta sa zacni rozhliadat, co tam ide a co nie ...