Vadia chlapcom vyrážky?

Príspevok v téme: Vadia chlapcom vyrážky?
Soncika

Ahojte. Mám 15 rokov a trápia ma vyrážky už asi 3 roky. V poslednom čase to už nie je také hrozné, ale vždy mám problematickú pleť a bez makeupu by som sa neodvážila výjsť von. Mám kvôli tomu veľmi nízke sebavedomie a strašne mi to vadí. Ale teraz ešte dvojnásobne. Spoznala som chlapca ( cez internet ) s ktorým sme si veľmi padli do oka a pochopitene sa chceme stretnúť. Vždy mi píše aká som pekná, ako ma má strašne rád a tak. Ale na fotkách mi tie vyrážky nevidno. A preto sa strašne bojím, že ked ma uvidí tak ostane sklamaný. Že s tými vyrážkami a všetkým čo mám na tvári už preňho nebudem taká príťažlivá. Viem, vzhľad nie je všetko ale aj tak sa každý snaží vyzerať čo najlepšie, aby sa tomu druhému zapáčil. Volal ma vonku už viackrát, no vždy som to odmietla aj ked som velmi chcela. Lebo presne v ten deň sa mi na tvári objavilo niekoľko vyrážok a ja s tým mám veľký problém. Sama viem, že keď tie vyrážky nemám, tak sa cítim oveľa sebavedomejšia, uvolnenejšia. No nemôžem to naše prvé stretnutie donekonečna oddiaľovať. Čo si myslíte, všímajú si chlapci vyrážky a pleť ako takú? Alebo dievča vnímajú skôr ako celok?

0vecka

podla mna to nejako extra nevadi... zalezi aj kolko mas tych vyraziek ale podla stylu pisania to nebude take strasne...