Čo sa deje? (menštruácia)

Príspevok v téme: Čo sa deje? (menštruácia)
1nikitka6

Ahojte. Mám 16, menštruáciu mám od 14. A teraz neviem čo sa s ňou deje. Zatiaľ som ju nemala pravidelnú, vždy mi trošku meškala ale teraz som ju dostala skôr. V januári prišla tak jak mala ale vo februári došla o týždeň skôr a teraz dokonca už o 10 dní, už na 18. deň. A táto vo februári bola veľmi slabá ale trvala normálne 6 dní, skôr by som povedala že to bol taký hnedý výtok a odvčera mám zase taký výtok. Normálne som mávala krámy 6-8 dní. Neviete prosím čím to môže byť? dosť ma to se*e lebo teraz vôbec neviem či to mám brať ako krámy a ako mám vedieť kedy dostanem dalšie. Prosím napíšte aspoň čo si o tom myslíte. Dakujem :)

97Lenka17

Ahoj, moja sestra má podobný problém, má síce 19, ale má nepravideľný cyklus, stačí ak si medzi cyklami dáš hoci aj ibalgin alebo inú tabletku a menzes je narušený, skús ísť ku gynekologičke, ja som mávala pravideľný cyklus od 12 mám 16 a v decembri som mala menzes naposledy a až včera mi prišiel po toľkých pokusoch. Tak radšej buď rada, že ho máš :)

1nikitka6

A keby som mala nejaké prechladnutie aj ked sa mi to nezdá, tak je možné aby som mala tento výtok už druhý krát a krámy nikde?

SunshineNi

Tak potom sa dá vylúčiť mimomaternicové tehotenstvo :) Ešte by som predpokladala zápal, alebo prechladnutie. Ale keď nemáš bolesti, neviem :) ale aj tak si myslím, že najskôr to bude nejaké prechladnutie.... to nie je zanedbateľné :) zdravie máš len jedno - smer gyn :)

1nikitka6

Prosííím neviete mi nikto povedať čo to môže byť? už sa začínam báť...už piaty deň mám hnedý výtok ktorý prišiel zase skôr ako krámy. Prosím poradte mi niekto.

1nikitka6

Myslíte že to môže znamenať nejakú poruchu? :/ mám ten výtok tretí deň ale je strašne slabučký, asi na jednu intímku za deň. Tak to asi nemám brať ako menštruáciu že? tak potom ani minulý mesiac to asi nebola ani menštruácia, tak ale čo to potom je a kde sú krámy? som z toho fakt dosť vystresovaná...prosím ozvite sa niekto.

1nikitka6

Ved ja viem, není to tragédia, ja som rada že je taká slabá len teda neviem či to mám brať vôbec ako menštruáciu. Len mi vadí že teraz pôjdem na lyžiarsky a na lyžovačku a tam som to nechcela mať ;-)