Čo dokáže psychika

Maoam

skuste aj akupunkturu, niekedy su to blokady v meridianoch, dalej detox, neznasanlivost lepku, nespravna vyziva, milion moznosti.....

amanda23

Lulita no ja som mala roky zdravotne problemy, s ktorymi mi lekari nepomohli a z toho vsetkeho sa to zrejme spustilo, totalna vycerpanost, bolesti hlavy, apatia a vsetko co som pisala, samozrejme , ze som z toho skoncila u psychiatra, uz som zkratka chcela to nejak riesit, lebo sa to zhorsovalo, bolo mi to uz jedno, aj ked som lieky nechcela brat, len nech sa mi ulavi, z liekov, skusala som dvoje zopar tyzdnov mi bolo este horsie, ziadna ulava , akurat vsetky neziaduce ucinky z nich , tak som sa nato vykaslala a skusam alternativu, ale to je na dlhsie, musim byt trpezliva, snad bude lepsie...

kridla

Ale viem to pochopiť, keď je človek ako na zomretie, tak vás pozitívna myšlienka nenapadne. Ale ako náhle je lepšie, treba to využiť a neupadať ešte viacej. Tie myšlienky nemôžu byť len tak samé od seba, všetko ma príčina.

kridla

Ja mám niekedy príšerné príznaky, pocit, ako keby som trpel nevyliečitelnou chorobou. A niekedy pocit, čo neni moc krát, že som ako rybička. Stále sa to mení a to isté ako u niektorých. Ja mám možno veľkú citlivosť, nerešpektovanie druhých, urazenosť atď. Ale proste môj názor je, že z toho je cesta von. Len sa začnite o seba starať, ak vás niečo baví, neverím že nemáte ani jeden koníček a všetci do jedného chodíte bez zmyslu života. Snažte sa plniť si svoje túzby alebo aj keď len malé sny. Toto je posledná šanca, nikdy už nebudeme mať možnosť zmeňiť spätne svoje rozhodnutia. Mňe to niekedy pomáha, keď sa na to takto pozerám.