Podvádza ma?

Príspevok v téme: Podvádza ma?
iffka09

Manžel má predo mnou tajnosti s mobilom. Má ho zabllokovaný číselným kódom a všade s ním chodí. Má ho nonstop v ruke. Ide s ním na WC, má ho pri vankúši ked ideme spať...neskutočne ma to vytáča. stále sa kvôli tomu hádame, pýtam sa ho komu stále píše, kto píše jemu. povie že nikto a že len to ma zaujíma, že inak si ho nevším&m...stále na ňom ťuká a ked sa k nemu priblížim zruší to...už som z toho zúfalá...tvrdí, že ma miluje. keď príde z roboty stále mi sedí pri zadku, aj víkendy trávime spolu. Niekedy ale chce čas pre seba- ide za kamarátmi do krčmi...zakaždým trpnem a myslím si že ide za nejakou babou. aj ked príde neskor z roboty už si myslím že s nejakou bol...mal aj nick na pokeci a mal aktivované plusko..potom sme sa pohádali a ten nick si zrušil. v Pc som mu našla v histórii druhý nick- zapiera a tvrdí že nie je jeho. ten druhý nick je vytvorený už 4 roky. to ma už 4r podvádza?neviem čo robit.

sanyka151

Mne robil bývalý to isté. schovával si mobil dokonca aj do topanky na noc aby som ho nenašla, a ked som bola v nočnej on chodil za inými. Ani nieže za jednou. Raz si zabudol mobil položený a ked prenho utekal naspat hned na mne videl že už o všetkom viem :( Je to smutne ale myslim si že aj ten tvoj má inú.To že si ho schováva je jasným znakom že sa bojí že tam niečo nájdeš.Ten blokovací kod by som velmi neskúšala. Párkrát zadáš nesprávny a mobil sa uplne zablokuje a opraviť to vie už len servis. Robím s mobilmi takže viem o čom hovorím

coucou

Ahoj, moj priatel mi robil to iste, podarilo sa mi dostat na jeho Fb a podozrenie sa potvrdilo...Podvadzal ma, od zaciatku az do konca. Takyto ludia sa nezmenia NIKDY. Je mi to luto :(

Agnes999

no podla mna je uz zbytocne naburavat sa mu do mobilu. myslim, ze je kazdemu jasne co by tam nasla. na to sa mu tam nemusi naburavat. radsej by som riesila ze podvadza ta - co dalej. chces o neho bojovat alebo chces rozvod.

lost

pochybujem ze je natolko inteligentny (s prepacenim :D ) ze dokaze a ovlada kryptovanie ...
cize ciste teoreticky, by sa do mohilu mohlo dat nejak dostast :D
napr, spojit ho s PC, alebo vybrat kartu pamatovu a to dat do PC a podobne..
a urcite existuje aplikacia, ktora dokaze trafit kod.. a podobne :)
cize ak by mal clovek v noci cas, dalo by sa..
alebo, proste ziskat vypis hovorov od operatora..
alebo "socialne inzinierstvo" tj, "agentku provokaterku" a podobne..

pozeram, ze si nespomenula deti, nemate ich ?

lost

mily22

tak ja pozeram do mobilu, tak, 55 hodin :D denne.. :)

:P

tiez ho mam na kod, a to preto, lebo by sa odomkol a robil blbosti, ak by som ho nemal na kod (trafil by ho aj slepy, ale nevadi)

Blondula, suhlasim... bohuzial, moje teorie ze "hlavou sa da vsetko" neplatia.. ale plati "prilezitost robi zlodeja" .. (aj ked ja stale verim mojej teorii, lebo ju zijem opak odmietam, ale nie kazdy na to ma nervy:) )

andrejka11

robila by som mu to iste :)) a hlavne by som sa s tym nezozierala ale zacala venovat sama sebe ako osobe :) nove vlasy kupila by som si nieco sexy chodila v tom po dome a hned by ho presla chut na ine:)))a zablokovany mobil je jasny signal ze nieco taji ...ale co oci nevidia to srdce neboli

Agnes999

Ked mi byvaly toto robil, hrozne mi to ublizilo. Podvadzal ma od zaciatku vztahu a to mi tvrdil, ako ma miluje, ze som pre neho ta prava, ze na mna cely zivot cakal a ze chce so mnou zostarnut. Ako iste, kaleraby, ale odkial som mala na zaciatku vediet ze ma klame a podvadza. To sa nezistuje tak lahko. Mala som podozrenie, spraval sa fakt velmi divne, to jeho vecne schovavanie mobila, nebratie hovorov ked som bola pri nom, zatvaranie sa s mobilom na zachod alebo telefonovanie, ked som bola v sprche. Stalo sa tiez, ze sme sa mali stretnut a on to hodinu pred tym zrusil. Poslal mi len sms, ani nenapisal dovod. Cely den sa neozval, az neskoro vecer a napisal mi len "prepac, az doteraz to trvalo". Co trvalo to nenapisal. Az o dost neskor som sa dozvedela, ze mu tak dlho trvalo rande s druhou. Mne vtedy ale tvrdil, ze jeho babku odviezli do nemocnice, lebo skoro umrela. Nevedel sa ale vymacknut co jej vlastne bolo, ale na to, ze skoro umrela ju hned na druhy den vraj pustili domov. A tiez tvrdil, ze mi nezavolal, lebo v nemocnici bolo zakazane pouzivat telefony. Pravdu som sa dozvedela o nieco neskor, ked uz som zistila, ze sa stretava s druhou a vyhrazala som sa, ze jej zavolam a spytam sa jej ci s nou vtedy keb bol s babkou v nemocnici nahodou nebol, zrazu z neho zacalo vyliezat, ze vlastne ano, bol s nou. Dovod, pre ktory zrusil stretnutie so mnou a stretol sa s nou uviedol, ze ona mu zrazu zavolala a spytala sa, ze ci sa s nou nechce hned teraz stretnut, ze sa nachadza blizko neho. A on sa rozhodol stretnut s nou, pretoze bola blizsie ako ja. No co na to povedat? Vdaka bohu, ze je ten hajzlik daleko odo mna a uz navzdy. Ked som sa s nim rozisla, este sa mi snazil mstit, vypisoval mojej mame, ze som psychopatka a pod. Bol to velmi zly vztah, po nom som dlho nebola schopna mat s niekym vztah.