Podvádza ma?

Príspevok v téme: Podvádza ma?
iffka09

Manžel má predo mnou tajnosti s mobilom. Má ho zabllokovaný číselným kódom a všade s ním chodí. Má ho nonstop v ruke. Ide s ním na WC, má ho pri vankúši ked ideme spať...neskutočne ma to vytáča. stále sa kvôli tomu hádame, pýtam sa ho komu stále píše, kto píše jemu. povie že nikto a že len to ma zaujíma, že inak si ho nevším&m...stále na ňom ťuká a ked sa k nemu priblížim zruší to...už som z toho zúfalá...tvrdí, že ma miluje. keď príde z roboty stále mi sedí pri zadku, aj víkendy trávime spolu. Niekedy ale chce čas pre seba- ide za kamarátmi do krčmi...zakaždým trpnem a myslím si že ide za nejakou babou. aj ked príde neskor z roboty už si myslím že s nejakou bol...mal aj nick na pokeci a mal aktivované plusko..potom sme sa pohádali a ten nick si zrušil. v Pc som mu našla v histórii druhý nick- zapiera a tvrdí že nie je jeho. ten druhý nick je vytvorený už 4 roky. to ma už 4r podvádza?neviem čo robit.

calypsoo

Jasné že podvádza. Ked som mala milenca robila som presne to isté. Mimochodom môj ex tiež takže je to jasné

Agnes999

Kolko ta podvadza neviem, ale jedno je iste, podvadza ta. Je mi to luto. Ale toto co robi je toho neklamny dokaz. Ma s tym skusenosti urcite vela z nas. Moj byvaly to robil tiez, sice nemal zablokovany mobil, ale pravdidelne si mazal vsetky smsky. Ked mu zvonil mobil nezdvihol ho, potom sa s nim zatvaral na zachode, niekedy som ho nasla zavreteho v druhej izbe ako pisal sms, ked som dosla, mobil hned schoval a zatvaril sa previnilo. Netrvalo dlho a zistila som, ze ma naozaj podvadza. Stretaval sa s druhou babou, ktorej zase zatajil moju existenciu. No to je teraz uz jedno. Stratil obe blbec.

nathalia09

tak mu povedz,
ak nemáš predomnou žiadne tajnosti,dáš mi teraz bez problémov ten mobil.
ako dlho ste spolu??máte deti??
Lúbiš ho velmi??dokazala by si od neho odist??čo ak náhodou ozaj má nejakú??,:(

Blondula

podla toho co pises ta tym telefonom doslova provokuje ! ja by som sa urcite neovladla a by som ho zmastila tak,zeby sa na nohy nepostavil ! :D

nathalia09

a to chceš žiT s takýmto mužom???
ja by som to radšej riešila,buď,alebo...
inak ozaj to bude stale tažšie,až sa zblázniš.:(

iffka09

nedá mi ho. aj som ho chcela uchmatnut,ale neviem ten kod. predtým ked ten kod nemal uchmatla som ho,ale skoro sme sa pobili...stale sa kvoli tomu hádame, som z toho nanervy...nikam to nevedie