Baba z pokecu

Príspevok v téme: Baba z pokecu
sugarbird

caute...akurat som zistila ze jedna baba ma citaciu mojho priatela vo svojom profile plus tam ma aj jeho nick(akoze od neho to pochadza) a proste nemozu sa poznat jedine z pokecu..chcela by som zistit odkial ho pozna ci si pisu a tak..ako to mam urobit??nechodte na mna s tym ze sa ho mam spytat rovno lebo pravdu by nepovedal. Dakujem za kazdu radu.

sugarbird

Teraz to tu neberte tak ze ja chcem byt nejaky vysetrovaci agent. Len radsej zistit teraz ako byt klamana dalsich xy rokov a tie roky vyhodit do luftu..preto chcem zistit co to s tou babou ma akoze znamenat..napadlo ma ze jej napisem z nejakeho muzskeho nicku a ze nejako nadviazem na mojho priatela ale netusim ako to urobit aby to bolo nenapadne..plus nemam muzsky nick len zensky

sugarbird

ok ked myslis ze tvoj nezatlkal tak si to teda mysli..ale ja sa nepytam aby ste konstatovali kvalitu mojho vztahu ale aby ste mi skusili dat enjake tipy..takze este raz dakujem za porozumenie

odpovedam

no moj nezatlkal, moj bol vzdy uprimny, vo vsetkom. A ked ho podozrievas, tak sa ho narovinu spytaj. Ked spolu chodite, mali by ste normalne vediet komunikovat o svojich pocitoch. aj negativnych...

sugarbird

to je v poriadku ze si s niekym pise. V poriadku nieje ked sa ho spytam a on povie ze si s nikym nepise. A zrazu ma cudzia zena vo svojom jeho nick aj s citaciou. tak netaraj somariny co v poriadku je a co nie a to s tym deckom si nechaj od decka mam uz dost daleko.

odpovedam

spravas sa ako male decko. No a co ze tam niekto ma jeho citaciu? Je sloboda prejavu. A ak aj tu babu pozna z pokecu, predsa je to slobodny clovek. Nemas pravo niekomu kontrolovat zivot...