Vraj sme mali na dieta cas..preco si to ludia myslia?

Príspevok v téme: Vraj sme mali na dieta cas..preco si to ludia myslia?
janeczz

Ahojte. Opat sa obraciam na toto forum. S partnerom sme spolu takmer7 rokov,v case ked sa nam narodi dieta budem mat 22 on 32. Neplanovali sme babo, brala som antikoncepciu, no stalo sa asi co sa malo stat, mame spolu krasny vztah, byvali sme spolu, potom odisiel priatel pracovat na 8-10tyzdnove turnusy do zahranicia , byt sme predali nastahovala som ra k jeho rodicom ale stale sa mame radi, nas vztah si toho prezil dost, ohovaracky kvoli veku, tazku autonehodu, nenavist mojich rodicov. Funguje nam to aj tak. Financne sme tak primerane zabezpeceny,byvat mame kde, priatel si vybavuje pracu tu. Bala som sa ako veyme spravu ze som tehu,ale On ked sa dozvdel o tehu hned priletel domov rozdychavali sme to spolu ra zaciname tesit, pnmalicky sme to zacali oznamnvat okoliu, a nakoniec sa nepochopenie naslo tu s vynimkou jeho rodicov kazdy nam vravi ze naco nam "to" bude,ze sme mali cas,ye to bude trapenie. A mne je z tohn do placu, trapi ma to, pripadam si ako 16tka co otehotnela po prvnm sexe. Preco to ludia nedokazu pochopit? Myslite si ye je to ozaj skoro? Ako sa mam mad takymi nayormi povzniest? Dakujem.

vebe

Je to velmi dobry vek na dieta. Tak sme to robili aj my a bolo to velmi dobre. V tom veku to clovek berie nie nezodpovedne ale tak nejak viac v pohode, neriesi az tak strasne kazdy prd a grg dietata, ci uz chodi alebo este nie, ci sa vyvija podla knizky alebo nie, a co ja viem co. Okrem toho, v tom case vacsina zien nema ziadne vlastne zdravotne problemy, nema problem v noci nespat a na druhy den byt v pohode, nebolia ta krize, klby. Proste si zdrava a fit. Okrem toho, nieco po tridsiatke ma clovek doma skolaka a zvlada to, nie je z toho otraveny a na nervy. Lebo to je dost narocne roky roky trvajuce obdobie a clovek z toho moze byt nervozny, ze zije medzi domovom, pracou, skolou a kruzkami. No a potom ked ma nieco okolo 40-tky tak nema az taky problem zvladat asertivneho dospievajuceho mladeznika, co pre cloveka vo veku po 50-tke moze byt tak trochu problem. Tot moja skusenost.

Filipova

Janeczz, presne tak! Tešte sa s priatelom a urcite sa nestresuj a neohrozuj zdravie teba a babatka kvoli nejakym hlupakom ;)

alibi

Filipova ja mam 26 a nestresujem :D keby som ale nesla na vysoku a nezdrzovala sa tym tak by som to dieta uz asi mala. otec mi vzdy hovori, ze ho mam mat cim skor lebo potom si s detmi nebudem tak dobre rozumiet a budem nervoznejsia.

janeczz

Ludom clovek asi nikdy nevyhovie, ale tak ako pisete tak najdolezitejsi je vztah a to ako to berieme ja a moj partner.. a este zvladli to i mladsie tak preco by nie a ked si budeme chciet uzit trochu von s priatelmi verim ze stary rodicia nam pomozv.a ked sa tak zamyslam tak maturitu s bruchom by som si nevedela predstavit ja budem s brusiskom akurat tak statnicovat ,takze babo sa narodi az ked budem mat aspon bc. Titul, mam pracu byvanie partnera tak mozem veselo kaslat na to cosi kto mysli

Filipova

Do kelu, pri citani tejto temy mna akurat chyta depresia, ze ja uz som za zenitom co sa tyka dietata :D Kazdy tu prizvukuje, ze idealne je tych 20-24 na prve dieta... potom sa tu ja citim ako 25 rocna vyschnuta stara dievka :DDD

Alebo len kriza stvrtstorocneho bytia :D