Vraj sme mali na dieta cas..preco si to ludia myslia?

Príspevok v téme: Vraj sme mali na dieta cas..preco si to ludia myslia?
janeczz

Ahojte. Opat sa obraciam na toto forum. S partnerom sme spolu takmer7 rokov,v case ked sa nam narodi dieta budem mat 22 on 32. Neplanovali sme babo, brala som antikoncepciu, no stalo sa asi co sa malo stat, mame spolu krasny vztah, byvali sme spolu, potom odisiel priatel pracovat na 8-10tyzdnove turnusy do zahranicia , byt sme predali nastahovala som ra k jeho rodicom ale stale sa mame radi, nas vztah si toho prezil dost, ohovaracky kvoli veku, tazku autonehodu, nenavist mojich rodicov. Funguje nam to aj tak. Financne sme tak primerane zabezpeceny,byvat mame kde, priatel si vybavuje pracu tu. Bala som sa ako veyme spravu ze som tehu,ale On ked sa dozvdel o tehu hned priletel domov rozdychavali sme to spolu ra zaciname tesit, pnmalicky sme to zacali oznamnvat okoliu, a nakoniec sa nepochopenie naslo tu s vynimkou jeho rodicov kazdy nam vravi ze naco nam "to" bude,ze sme mali cas,ye to bude trapenie. A mne je z tohn do placu, trapi ma to, pripadam si ako 16tka co otehotnela po prvnm sexe. Preco to ludia nedokazu pochopit? Myslite si ye je to ozaj skoro? Ako sa mam mad takymi nayormi povzniest? Dakujem.

janeczz

Olivienka ja si tiez dokoncujem skolu popri praci v juni statnicujem na bc. A tiez som bola jednou z tych ktora brala hak, tak som myslela ze sa nic nestane. A staln sa, ale tak teray to beriem tak ze babo prislok nam aby sa nas vztah posunul dalej. Len som necakala take reakcie.ked niekto nieco povie, Len sa nad tym pousmejem i ked ma to fakt stve.

lost

ja ze "mali ste na to cas" je kritika mierena na to, ze uz davno babo malo byt :D :D :D

spytal by som sa ich (kritikov), ze kto bude vychovavat dane dieta..

ale ci to pochopia, to neviem :D

skoro-neskoro, lepsie ako v 32 :D lebo budes s dietatom na rovnakej planete o to dlshie :) :D a ked chce inekto v 18, tak peco nie.. ti kritici su fasisticki komunisti, co by kazdemu prikazali rovnaku dlzku.... aj hovien.. spravny cas na vsetko je prave vtedy, ked sa na to INKRIMINOVANY clovek citi!! a nie nejaky idiot (napr rodina), takze neni o com do toho kecat, pripomienkovat ano, ale toto nie je rodina potom :D
osobne by som kazdeho za take reci zavrhol, bez ohladu na cokolvek :D (ved aj tak by sa vratil..)
ale to som sa uz nechal uniest..

olivienka

janeczz... skús si to nevšímať... normálne by som takým ľuďom hovorila, nech sa starajú o seba a nie o vás, je to len a len vaša vec. nehovoriac o tom, že už si beztak nemohla nič robiť, keď si to zistila (a som rada, že si ani nechcela). teš sa na maličké a na názory okolia sa vybodni. niektorým ľuďom sa nedá nijako zavďačiť
a nemyslím si, že 22 je nejaký hyper nízky vek na dieťa. ja mám tiež 22 :) a síce nemám chlapa a beztak chcem najprv dokončiť školu, ale kľudne si viem predstaviť, že by som mala dieťa aj hneď teraz :D
teraz všetci čakajú, tzv. si užívajú, potom kdesi čosi po 30-ke začnú riešiť, samozrejme celý čas berú HAK, a ešte sa čudujú, keď ani po 2 rokoch nič.

ververka

Neries, ohovaracky by boli keby si mala 15, 25, alebo 40. Kto chce, ten si vzdy nieco najde.
Kazdopadne je to vsetko vasa osobna vec.