Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bezfarebná henna

Príspevok v téme: Bezfarebná henna
pipi122

Ahojte,
viem,že táto otázka sa tu už riešila,ale ja v tom ani po preštudovaní veľa veľa stránok a prečítaní mnohých príspevkov v tom nemám celkom jasno :(

Chcela by som sa teda spýtať,aké máte skúsenosti s bezfarebnou hennou. Názory na moe vlasy sa celkom rôznia,farebné spektrum sa podľa opýtaných pohybuje od zlatej blond,cez ryšavú až po bledohnedú. Ťažko je to objektívne zhodnotiť,záleží to od ročného obdobia,ako aj dopadania slnka.

čo ma zaujíma je,či mi bezfarebná henna nezafarbí vlasy vôbec,ak,tak ako,prípadne,čo by som do nej mala pridať,a ako postupovať,aby boli do ryšavé,ale nie oranžové ani červené.

Dúfam,že vás môj výlev veľlmi nevyčerpal,a nájde sa nejaká dobrá duša,čo vydržala čítať do konca a poradí mi.
ďakujem

pipi122

Ďakujem,čítala som aj,že do bezfarebnej treba pridať napríklad korenie,a že výsledok závisí aj od teploty vody a kyslosti. Hotová veda :) a ešte som sa dočítala,že prírodná henna môže farbiť nažlto,čo sa mi tiež celkom nepáči.. Odkiaľ máš hennu? ak sa mi podarí,skúsim sem dať nejaké fotky mojich vlasov...

Ruthea

Ahoj! Ja tiez pouzivam bezfarebnu hennu na prirodzene vlasy, vzdy im doda lesk, vyzeraju zdravsie, hustejsie a menej sa mi mastia. Farbu vlasov vsak nezmeni, sice mne sa zdalo ze na urcitom svetle mali zelenkavy nadych (lebo hmota je zelena), aj znama si to vsimla, ale nic hrozne, po 2-3 umytiach to zmizne. Ak chces rysavy oddiet, s bezfarebnou hennou to asi nedosiahnes.. skus trebars zmiesat trochu farebnej henny s bezfarebnou.. nechyta to kazdej zene rovnako, experimentuj, myslim si ze s hennou sa netreba bat ziadnych kriklavych momentov:)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.