Bolesti neustúpili - som zúfalá, prosím pomôžte

Príspevok v téme: Bolesti neustúpili - som zúfalá, prosím pomôžte
rajcinka11

Poviem to od začiatku...
Raz som mala s partnerom nehodu - praskol kondom. Užila som tabletku PO a odvtedy som už mala 2 normálne menštruácie a aj testy boli negatívne. Deň pred menštruáciou do mňa len na 5 sekúnd vošiel - neejakuloval do mňa a ani na konci. Už približne mesiac aj niečo som mala bolesti v podbrušku, ktoré prestali počas menštruácie a znovu sa vrátili. Pred pár dňami som ale bola dlho na chlade a strašne mi zmrzli nohy a odvtedy sú tie bolesti silnejšie - bolesť na pravej a ľavej strane podbrušku, tlaky a niekedy aj pálenie. Včera som bola u obvodnej a tá mi predpísala antibiotiká lebo mám že vraj nábeh na zápal močových ciest ktoré som už raz prekonala, no teraz ma bolí len podbrušku a s močením problém nemám. Antibiotiká beriem už druhý deň a bolesti neustúpili, neviem čo mám robiť, bojím sa že som tehotná a zároveň viem že som otehotnieť nemohla. Niekedy mám pocit že je to aj z trávenia, pretože ked si niekedy položím ruku na podbruško, cítim ako mi trávi, všetky tie pohyby a niekedy ma pri tom pohybe aj zabolí... prosím poradte mi, čo to môže byť, ja už som zúfalá, neviem čo mám robiť...

angela85

ach jaj rajcinka, s tebou je to tazke, vprvom rade si s tymto problemom mala ist ku gyndosovi, ten by ti spravil vysetrenie, zistil by ci mozes byt tehotna, popripade sono, ci nemas nejake ine problemy, zobral by ti stery a dal na vysetrenie a ty tu furt len bedakas a neriesis. mne obvodny doktor nikdy s nicim nepomohol. moje skusenosti. ked som mala zapal mocovych ciest najlepsie mi pomohlo zvysit si imunitu zinkom a vitaminom C, tiez nie vzdy som mala problemy s mocenim, niekedy to boli problemy s palenim v podbrusku, taky divny tlak, stale akokeby nafuknuta a podobne. vela vody som pila a to mi prinieslo ulavu

rajcinka11

lenže doktorka nemá ako vedieť či som alebo nie, nevyšetrila ma, len som jej povedala že mám bolesti a dala mi antibiotiká... ale dobre, to už neriešme. Hej, som hysterka, ale ked som mala vtedy antibiotiká, zabralo to hned, preto teraz neviem čo sa deje, kedže už ich beriem druhý deň a nič.

RNG

Na urinarne a crevne infekcie je dobry berberine, davka 2 x 1 gram. . Ten neznici probiotika a neoslabi teda telo ako atb.
Nezabudni po atb brat probiotika a samozrejme aspon 15 gramov mikrovlaknin, co ma brat kazdy clovek kazdodenne na ich podporu

Cindy35

Ty si nejaka hysterka, vsak ani lekarka nie je padnuta na hlavu, nedala by Ti antibiotika keby si bola tehotna.
okrem toho, antibiotika funguju na urcitom principe, nemozes cakat, ze po prvej tabletke zmiznu vsetky tazkosti, treba hlavne dobrat cele balenie a neprerusovat

TinaM

ale ty este aj stresujes s tehotenstvom...nebolo by lepsie ist predsalen k tej zenskej? Mozes mat zapal, nieco s vajecnikmi, cystu...vela vela moznosti.

rajcinka11

bola som u obvodnej a tá mi povedala že mám nábeh na zápal močových ciest lenže tabletky už beriem druhý deň a nezlepšilo sa to, tak som len chcela vedieť či sa niekto s podobnými problémami nestretol.

TinaM

jezisikriste pomoc! si ako obohrata platna! vkuse dookola to iste-ako my mame vediet, co to je? 2 mesiace mas vkuse bolesti a na gynde si este nebola? na co cakas?

rajcinka11

Dobre, dakujem. Aj som čítala na internete že by som mala veriť partnerovi a on tvrdí že nie som, že si dal pozor. Dokonca on to stopol so slovami: "bojím sa" lebo vie aká som, že stresujem za všetko a nechce mi zle, lebo už vie čím som si prešla. Ale fakt neviem čím sú spôsobené tie bolesti, bojím sa že je to niečo vážne, alebo čo sa to deje... nech to už prejde :-/