Prečo nechce vzťah?

Príspevok v téme: Prečo nechce vzťah?
nechapajuca

Ahojte, kamarátim sa s jedným chlapom už vyše troch mesiacov, ani neviem ako to prišlo a sme spolu každý deň, každú voľnú chvíľku..u mňa sa prehĺbili city, no uňho podľa jeho slov nič a tak isto sa nechce viazať, teda žiadny vzťah a podobne..asi tam nepreskočila z jeho strany žiadna iskra :( no ale aj tak nechápem prečo teda trávi toľko času so mnou a prečo mi všetko platí, hocičo pre mňa robí, zavezie ma kam chcem, kedy chcem, je voči mne veľmi obetavý, dokonca mi zaplatil teraz aj pobyt...jednoducho nejde mi to do hlavy..môže niekto toto robiť pre druhého len preto, že ho má rád ako kamaráta/kamarátku? o čo mu vlastne ide??? ja sa už nevyznám v tomto svete :(

angela85

ja som mala takych kamaratov, ale tu to bolo naopak, po case chceli viac, i ked to nedavali moc najavo, ale ja nie... pockaj chvilu, mozno len potrebuje cas, i ked to mozno pre teba bude trapenie

ververka

na zaciatku ta asi mal rad, teraz ho to proste preslo. to sa stava. a je k tebe mily lebo ta nechce zranit, je mu ta mozno luto a nechce aby si bola kvoli tomu smutna.
jednoducho take veci sa stavaju, nepreskoci iskra, clovek viac spozna toho druheho a rozmysli si to. nema si s nim co povedat a podobne. bud rada ze to je takto skoro a nie po 3 rokoch.

Blondula

nechaj to tak ako to je,mozno bol sklamany a nechce sa do vztahu hrnut,boji sa sklamania,alebo este priatelku nemal a sa hanbi...moze to mat viacej pricin.alebo ta ma fakt rad len ako kamaratku.tento moj kamarat nema nikoho a ja som ako jeho sestra a hucim do neho ako mama :D :D a to mu uz taha na 50tku :D dokonca ma aj priatelku a ta na mna vobec neziarli.v aprili ich ocakam,pridu na navstevu z Brazilie :P uz sa tesim.....

nechapajuca

blondula tak to teda je výnimka, s niečim takým som sa nikdy ešte nestretla a nechápem tomu absolútne...a vždy mi povie, že mňa to omrzí ako prvú...a že on sa ma pokúsi nesklamať...absolútne ničomu už nerozumiem...

Blondula

nie je to obvykle,ale aj ja mam takeho kamarata,ktory by mi zniesol modre z neba a nechce ani sex a ani vztah !! bud rada,ze mas takeho priatela,dneska je to fakt vynimka...