Umele oplodnenie ked mam iba maternicu

Príspevok v téme: Umele oplodnenie ked mam iba maternicu
tanitta

ahoj, pred pol rokom mi zistili nador na vajecniku,podstupila som operaciu kde mi odstranili vajecniky,vajickovody ai. nastastie mi nechali maternicu pre pripadnu graviditu. velmi by som chcela cca za rok popripade rok a pol podstupit umele oplodnenie ak vsetko pojde dobre :) ma niekto podobne skusenosti s umelym oplodnenim ked ma iba maternicu? velmi by mi pomohli nejake skusenosti inych :)

annaka

narodili sa mi dvojičky z darovaných vajíčok,teraz majú 5 mesiacov,je to chlapček a dievčatko :-)oplodnenie sa podarilo hned na prvý krát :-) celá predpríprava trvala 4 mesiace,počas tie mesiace mi hladali vhodnú darkyňu,medzitým som brala hormony.vyberali mi takú darkyňu,ktorá sa na mňa podobala /výška,váha,farba očí,farba vlasov atd./ale keby som to nechcela tak,aby sme mali niečo podobné,tak tá celá predpríprava trvá ešťe menej...mi sme boli v brne v repromede...bábätká sú zdravé,čo je myslím najdôležitejšie a som najšťastnejšia žena na svete,že som sa stala matkou...je to krásne...držím ti palce,a bud kludná,všetko sa dá,vdaka dnešnej vede :-)

tanitta

Blondula rozmyslala som aj ze by bola darkina vajicka sestra,nech to zostane v rodine :D uvidi sa,mne ani tak nejde o to koho bude vajicko,len nech sa to umele oplodnenie podari a dopadne to dobre :)

Blondula

dufam,ze ti to dobre dopadne !! ... a co tak "pribuzenske" vajicko ?? niekde som citala,ze rovnaky geneticky material je napriklad od matky... dufam,ze ma neukrizuju teraz za tento moj nazor... :D

tanitta

Cindy35 odobrali mi radsej oba vajecniky aby znizili riziko navratu ochorenia,vajicka mi nestihli odobrat kedze to bol taky agresivnejsi druh nadoru tak v sobotu mi to oznamili a v pondelok uz ma operovali. vajicko budem mat od nejakej darkine.

Cindy35

fuha, a to Ti museli obidva vajecniky odstranit? preco nie len jeden? odobrali Ti predtym vajicka pre tehotenstvo v buducnosti?