Streptokok B

RNG

Quercitin udajne zvysuje estradiol, ale nikde som nenasiel na to studiu na dokaz. Takze to moze byt dalsia faslosna sprava siriaca sa cez net, ako aj velke mnozstvo inych.
Tu si mozes pozriet napr polemiku okolo toho
forum.lef.org
kde tvrdia, ze prooxidacne vlastnosti quercitinu(je prooxidant aj antioxidant zaroven) ktore MOZU zvysit estradiol(nedokazane) sa daju lahko eliminovat extra antioxidantmi, tj hormonalny efekt vysledny aj teoreticky je nula

Ako som povedal, tendencia dnes, kde sa lieky a lekari prebojovali svojou skodlivostou na druhe miesto ako dovod smrti, hned za porazkami a infarktami a este aj pred rakovinami!!!, je zvykom organizovanej mediciny za ich skodlive ucinky obvinovat neskodne potravinove doplnky.

Pozri sa na postranne ucinky tvojho HAK, ci tam nie je uvedene aj spinenie.
Inac na ochranu pred otehotnenim odporucam nehormonalne spermicidy, tie nezmenia v tele nic, kdezto HAK chemikalie uplne vykolaja normalne hormonalne procesy, plus maju ine skodlive postranne ucinky.

netehulka

objednala som si aj NAC aj Qercetin, aj Citricidal, co si mi odporucil. S Quercetinom mam problem, zda sa, ze mi ovplivnuje hormonalku, lebo som zacala spinit, nie ze otehotniem...

RNG

Viac klasickych lekarskych informacii na strep agalactiae najdes na
en.wikipedia.org
Alternativne sa to da ale odstranit napr branim NAC/ACC a citricidalu pozri pod mojim nickom a streptokok agalactiae na google.sk
Odporucam kazdemu brat mikrovlakniny a probiotika, z dobre osadenej a podporovaneju crevnej flory dostavame az 70% obrannych latok proti roznym infekciam, tj viac, nez vie samotne telo vytvorit.