Strie - nejaká účinná liečba?

Príspevok v téme: Strie - nejaká účinná liečba?
bubinka

ahojte, pribrala som počas deviatich mesiacov vyse 16 kil..a na zadku aj na stehnach po bokoch sa mi spravili velke fialove ciarky..postupne asi tri mesiace sa tvorili....a je ich tam vela a su fialove..predpokladam, ze ide o strie...kupila som si v lekarni krem na strie od vichy, tak uvidim, ako mi to zaberie...viem, ze strie uz nikdy nezmiznu, ale ako najlepsie redukovat ich, vie niekto poradit?? aby nebolo ich tak vidiet, pripadne aby neboli take fialove??strasne...desim s aleta, co do plaviek...vsak to je des..akoby ma niekto mlatil...plzzzzz.holky poradte, ktora z vas si uz uspesne lieci strie...pocula som aj nieco o liecbe laserom a ich redukcii, absolvovala nejaka z vas laserovu liecbu a uspesne??co mi poradite??

janakluc

Ja mám super skúsenosti s tým elastiqom, mne veľmi pomohol v tehotenstve ako prevencia proti striám aby sa mi nevyhodili. Viem, že sú aj na už vzniknuté strie čo ja už odskúšané nemám, keďže sa mi nevyhodili.

mariapot46

Ahojte, tiež sa mi začínajú objavovař strie a našla som výrobky Elasti-Q, kamarátkam veľmi pomohli, tak som si od elastiqu kúpila krém Exclusive. Má s ním niekto skúsenosti? Čítala som naň povačšine pozitívne ohlasy.

wurva

skusila som piling kavovym socom ako som tu niekde citala... Budem to asi par dni robit.. Naozaj nikto nevie poradit, ako zmiernit tie cerstve, cervene strie? :-(

wurva

ahojte.. tato tema bola zalozena pred piatimi rokmi, tak isto ako aj vsetky ostatne o striach co som nasla... nesla som teda zakladat novu temu, prispievam sem s nadejou, ze si to tu niekto vsimne.. a ze sa nieco za tych pat rokov zmenilo k lepsiemu...
mam strie na nohach (stehna vonkajsie, vnutorne, zozadu, lytka...) aj na bokoch.. na nohach niektore su uz biele (tie mi az tak velmi neprekazaju, no tiez sa mi nepacia, ale co uz s nimi, po tych 7 rokoch co ich uz mam som si trosicku na to zvykla, ale aj tak sa mi to stale hnusi.. je to skarede a hanbim sa za to) a mam aj nejake cerveno-fialove... s tymi cervenymi sa vraj da este nieco robit... viete mi niekto poradit ako ich zarucene zmiernit? alebo aspon nieco co z nich vytiahne farbu a vyblednu? dakujem

ferdomravec

tosa velice milis skoncil som ucnovku uplne dokonca som ju skoncil som viuceni murar a toje dolezite zamestnanie len momentalne nerobim lebo mam velke zravotne problemi ale predtim som robil u strika onma stavebnu firmu a ma chvalil lebo som sikovni murar.

jankaaaaaaaaa

ty robis take chyby, ze nezalezi natom ci pises pomaly lebo rychlo, proste absolutne neovladas ani zdaleka gramatiku, ani uplne zakladne veci, nie ypsilony. skoncil si vobec zakladnu skolu? ja myslim ze nie

jankaaaaaaaaa

ty robis take chyby, ze nezalezi natom ci pises pomaly lebo rychlo, proste absolutne neovladas ani zdaleka gramatiku, ani uplne zakladne veci, nie ypsilony. skoncil si vobec zakladnu skolu? ja myslim ze nie