Strie - nejaká účinná liečba?

Príspevok v téme: Strie - nejaká účinná liečba?
bubinka

ahojte, pribrala som počas deviatich mesiacov vyse 16 kil..a na zadku aj na stehnach po bokoch sa mi spravili velke fialove ciarky..postupne asi tri mesiace sa tvorili....a je ich tam vela a su fialove..predpokladam, ze ide o strie...kupila som si v lekarni krem na strie od vichy, tak uvidim, ako mi to zaberie...viem, ze strie uz nikdy nezmiznu, ale ako najlepsie redukovat ich, vie niekto poradit?? aby nebolo ich tak vidiet, pripadne aby neboli take fialove??strasne...desim s aleta, co do plaviek...vsak to je des..akoby ma niekto mlatil...plzzzzz.holky poradte, ktora z vas si uz uspesne lieci strie...pocula som aj nieco o liecbe laserom a ich redukcii, absolvovala nejaka z vas laserovu liecbu a uspesne??co mi poradite??

ferdomravec

kazdi clovek je originalni urcite mas ajti volaco coje originalne nemusis mat strach ztoho ze bisi nebola pre volakkoho zaujimava urcite si len mozno takeho si este nestretla ale raz ho urcite stretnes neboj sa.

jankaaaaaaaaa

ferdomravec: ked uz, tak tvoj pravopis nieje chyblny len kvoli ypsilonom, ale mas chyby v kazdom slove, bezohladu nato ci tam vobec nejake i/y je

jankaaaaaaaaa

ja napr. absolutne nechapem co si chcel napisat tym prispevkom ohladom tvojej babky
a tvoj pravopis a sposob vyjadrovanie je totalne ubohy a vidno ze ty na vzdelanie nemas mozog a ludom so vzdelanim len zavidis, a veru ze aj mas co

ferdomravec

comate stale zmojim pravopisom ja som neni ucitel gramatiki hlavne ze vjem napisat co treba a nje selijake okrasi slovne co bi najracej studuvane zeni pocuvali. ja mislim ze kazdi vje co mislim a co som kcel povedat a na tom jake pismena su nezalezi doleziti je ten zmisel jaki to ma. a odkedi ma tu stale napadate hlavne tpch tak si davam pozor abi som nepisal nigde ipsilon lebo sa mozem pomilit aj ked ked sa snazim a rozmislam tak nerobim chibi aspon si mislim.

ferdomravec

moja babka je strasne obezna ledva chodi nevjem cima take cjarki lebo som jej sedacju cast nigdi nevidel ale je tucna a ledva chodi.

jankaaaaaaaaa

stri sa neda zbavit nicim ani mastickami ani ziadnym aloe vera! su to reklamy a hluposti! stries u jazvy a jedine co ako tak pomoze je laser, nic ine