Pečivo

97Lenka17

áno, ale pribrať môžeš aj s klobás alebo z hocičoho iného nie iba z chleba :) je dobré jesť všetko s mierou :)

Mimulus

Ja sa nehádam :) Ale ja jednoducho viem, že pečivo má rád každý človek a väčšinou sa kombinuje so všetkým. Čiže ho zje vždy toľko, koľko zje aj samotného jedla a pritom by človeku stačilo len to jedlo.

97Lenka17

Mimulus- si myslíš, že sa priberá z pečiva? :D haha , je to od toho koľko kcal spáliš a koľko prijmeš a nie od toho či sa napchávaš pečivom :D :D

latta

Nikde som nepísala že budem jesť kilá čokolády len som napísala že to možem robiť ale nepriberiem, a ďalej som nikde nenapísala že nebudem cvičiť iba som sa pýtala či cvičil on tak si najprv čítaj príspevky až potom odpisuj :D
Každopádne ďakujem za všetky rady :)

Sandri

No ja nejem pečivo už mesiac. A schudla som 4kg aj každeho koho poznam a prestal jesť pečivo zaručene schudol. Kupuj si chlieb zo špaldovej múky. Je drahši, ale je najzdravší.

97Lenka17

Ahojte, ja môžem zjesť hocičo a nejako v poslednej dobe nepriberám aj keď sa o to snažím :/ S pečiva ma akurát tak trochu zapchá ale inak v pohode, je to na metabolizme ale odporúčam papať všetko :) s mierou

olivienka

inak poznám aj slečnu, ktorá v rámci chudnutia vylúčila pečivo v snahe čo najviac obmedziť sacharidy, a okrem toho že vôbec neschudla tak, ako si predstavovala, jej navyše po pol roku začali nenormálne padať vlasy. tak to prehodnotila, začala jesť pestro a pravidelne, problémy prestali aj vysnívaná váha prišla. aj s pečivom.
čím nechcem povedať, že bez pečiva nevyžiješ, len si daj pozor na pestrú stravu

olivienka

mm, to bude zdravá diétka, nejesť pečivo, necvičiť, čokoláda na kilá. už sa teším na tému pomoc, mám strašnú celulitídu :D
(Mimulus, ty si chlop, takže nie, že teraz povieš, že v pohode, lebo ty žiadnu celulitídu nemáš :D)