Vsetko sa kazi, zdravie, bolesti a praca

Príspevok v téme: Vsetko sa kazi, zdravie, bolesti a praca
pia

ahojte pisem so slzami v ociach lebo uz neviem ako dalej. mam 26 rokov a minuly rok som zacala pracovat ako zacinajuca ucitelka, praca ma bavi naplna, nieje sice nejak dobre financne ohodnotena, ale vazim si ze aspon nejaku mam hoc len na 63% uvazku....avsak tento rok do toho prisli zdravotne poblemy, sice uz minuly rk som cely rok behala po gynekologoch, smer gynekologia-imunologia-urologia, mam husty biely kysly vytok, vytery nikdy nic neukazu, vyrok mam od casu ked som pribrala , prestala uzivat HAK a co som bola rok doma bez prace, brala som aj Roacuutane na plet. nikdy som gynekologicky problem nemala a teraz v kuse výtok, pálenie vulvy, ktore nereaguje na beznu liecbu, o tom kolko tisic korun som minula na lieky nespominam ani som zufala, sex s partnerom som preto nemala rok, vsetko dole ma páli, zajdem este ku koznej. Problem je v tom ze sa pridruzil dalsi zavazny problem zdravotny a to silna bodava bolest kolien. zistili mi vysoke ASLO 913 a oplucne chlamydie, som unavena, podrazneda, nervozna, ubolena, uzimena, mam depresie, beriem sice antidepresiva ale tie stoja za nic ked mam fyzicke bolesti, diagnoza stanovena este nebola na reumatologi, kedze pracujema ko ucitelka na strednej skole nemozem si dovolit vela chybat, som teraz objednana na vela vysetreni kardiologia, plucne, nefrologia, git..neviem ako to zvladnem, kedze si mozem vybrat len 6 peciek.....ked si spomeniem na casy ked som bola stastna a zdrava je mi do placu......bolia ma kolena, v tele mam silny zala a vo vytetroch sa nic nenaslo, k tomu vytok a pálenie intimnych partii, ked sedim v praci ide ma porazit ako ma to páli....citim ze takto dlho psychiky nevydrzim, niesom sice blazon, ale citim ze niesom v poriadku a vsetko sa na mna vali, hoc som mlada a mala by som byt zdrava. som zufala, su dni ked placem, do prace idem s nechutou, pretoze nemam zdravie. co mam robit, kde nast svetlo,..prosim pomozte

pia

Cindy35: no priatel pred mesiacom lezal v nemocnici s podozrenim na tetaniu: vkuse sa mu mota hlava, ma vysoky tras nekontrolovany koncatin a nevie co mu je. bol na ct hlavy to bolo ok.

pia

Lulu2011: tak odhodlavam sa na ten detox ale neviem ako zacat, ked clovek uz neveri nicomu co sa tyka potravin. skusim pre zaciatok zvysit prijem vody a pit zeleninove stavy

pia

Dadula56: mne sa to zacalo riedkym vodnatym vytokom, nepripisovala som tomu nejaku dolezitost, mysella som ze to prejde alebo to budu kvasinky preliecim to a o tyzden bude po prpbleme. lerarka mi ani nebrala ster hned mi dala antimykotika, potom zas jedne, a potom zas a zas az ked nevidela efekt a videla som na nej ze je bezdarna zmenila som ju.. dalsia lekarka mi stale ensla masivne premnozene crevne bakterie raz to bola gardberella, potom enterokokus, a rozne ine ,,zoo" ...brala som zas kopec masti, kremov, globul....nepomohlo a vytok mam stale teraz uz nez nalezu mam tam vraj len laktobacila, tak ja uz neviem...

Lulu2011

Cindy - kazdy si mysli, ze ten jeho problem je navjavci a co si mala nakoniec s tou hlavou? to bol problem s centrom rovnovahy, ze? mna to chyti raz za cas a vtedy som len doma neda sa vobec chodit :( mala by som si ist dat opat predpisat lieky na to

Cindy35

no ako pises ake vsetky kremy a maste si si tam lokalne dala, tak sa nedivim, ze mas nadalej problemy :-((

skus homeopatikum Histaminum, mohlo by pomoct ak by to bola alergia.
a este existuje homeopaticky preparat Gynekoheel, ale nemam s nim skusenost.

viem ze to blbo znie, ale kolena a pohlavne organy, su len po Hlavne organy, odkedy som mala problem s hlavou, tak ostatne casti tela si az tak nepripustam. lebo vtedy sa mi strasne tocila hlava, podozrenie na nador a clovek nemohol robit nic, ani poriadne premyslat, takze vtedy by som si to s kolenami velmi rada vymenila.

Lulu2011

ta celiakia sa moze skryvat za roznymi neidentifikovatelnymi problemami..ale tam chcu zase, aby clovek isiel na hadicu ble

amanda23

neviem ci sa to tu spominalo, nechce sa mi vsetko citat, ale urcite si daj urobit aj testy na celiakiu, pripadne potravinove alergie - na mliecne bielkoviny...s detoxom opartne, neviem, ci s tym chces zacat sama, chvalia dost to MMS, ale radsej sa s nejakym odbornikom porad, nech je to radsej dlhodobejsie a jemnejsie, lebo vsetky prejavy sa ti mozu este zosilnit.

Lulu2011

pia - hej viem, to sa neda ani sediet, ani nic, musis detox nasadit, ina moznost nie je a imunitu dat dokopy plus tie hormony dat dokopy co robia najvacsiu galibu

Dadula56

Ano, mne predpisovali to iste, antihistaminika ale oralne a tiez hydrocortisonum, nepomohlo ani jedno.
Tiez na alergiologii mi vyslo, ze alergia na brezu, co som usudila, ze zrejme nebude pricina problemu, inak som bola vraj zdrava, len s tym detailom, ze mi bolo vecne zle a dovadzalo ma to do zurivosti.
Raz som sla na vyter, lebo mi bolo hrozne, bol zastupujuci lekar, ten na to pozeral, ze tam bude naisto zapal, lebo mam vytok podivny a celkovo ph niekde, kde byt nemalo. Volala som si o tyzden na vysledky a doktor mi vravi, ze tam nic nie je, ze je to ukazkove a ze mam skusit sa spravat akoby som mala alergiu. Tak som skusila, nepreslo to hned, ale velmi pomaly a postupne. Celkovo som toto radostne obdobie mala okolo pol roka intenzivnych kvasiniek, dalsi polrok roztodivnych bakterii, kedze som mala donicenu mikrofloru a dalsi polrok neurcitych pocitov, kedy mi uz podla vsyledkov nic nebolo. A vsemozne experimenty so samoliecbou som zacala asi po polroku, cize asi rok cisteho casu som sa z toho zbierala.