PORADTE PROSIM, DILEMA

nanda

vsetkym vam dakujem... Ja som verna kozmetike Vichy a velmi som s nou spokojna, ale kamosky ma prehovarali, ze ten True match je dobry.. tak neviem.. V podstate nemam nejaku problematicku plet-mam ju zmiesanu, raz za cas vyjde mala vyrazka, ale to je vsetko. Ale aj tak som stale na vazkach :) Maybelline mi nevyhovoval, a tiez rimmel a astor boli na nic.

moncici

JEDNOZNACNE DERMABLEND OD VICHY, ja mam otrasnu plet same akne a flaky a tento make up to perfektne vsetko prekryje. je to korekcny makeup a vydrzi perfektne dlho. fakt neolutujes. 25odtien

anulienka

To záleží na type pleti. Ale mne najviac vyhovuje maybelline - ten penový... s Vichy nemám dobré skúsenosti. Podľa mňa je príliš predražený (dávajú priveľa na reklamu)a ktorýkoľvek po polovicu lacnejší je lepší

jablcko

ja som uplne spokojna s loreal true match, jednak ze som nasla perfektny odtien (ziadna ina znacka mi takto nesadla, vzdy som vyzerala skor do cervena ako prasiatko :))) ale teraz vazne vichy som nemala ale mam uz odskusane vsetky znacky, ktore sa predavaju v drogerii a vzdy som sa vratila k lorealu..tolko moj nazor

mirusqa1981

ahoj
pouzivala som Loreal a teraz som si kupila Vichy a ten je bezkonkurencne lepsi. ale mala by si skusit najprv vzorky, pretoze kazdemu vyhovuje nieco ime...